Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Inteligentný čajník na sypaný čaj

Nechajte na neho prípravu vášho sypaného čaju. Vy si už len pripravte obľúbenú šálku :)Čítať ďalej
Od
20,57 € (s DPH)
*
Kód:
3019/14
Moje obľúbené0
Porovnanie s iným0
Pridať do zoznamu želaní
Objem
Momentálne vypredané

redeem
Nákupom tohoto produktu získate až 20 vernostných bodov . Váš nákupný košík bude obsahovať spolu 20 bodov, ktoré budú premenené na poukážku v hodnote 0,40 € .


Popis

Popis: Ak máte radi sypaný čaj, ale niekedy Vás od jeho prípravy odradí čas, ktorý musíte pri jeho príprave stráviť, pomôcky, ktoré musíte pri ňom použiť ?  (teda pre jedného človeka minimálne 2 šálky na prelievanie a sitko na čaj), tak vám rozhodne odporúčame vyskúšať inteligentný čajník, vďaka ktorému bude príprava sypaného čaju tá najľahšia vec na svete :)

Príprava: Do pohára nasypete čajové lístky alebo bylinky, zalejete horúcou vodou, privriete vrchnák pre lepšie lúhovanie, vďaka ktorému neuniknú aromatické látky obsiahnuté v čaji. Po pár minútach ( v závislosti od druhu čaju), jednoducho inteligentný čajník položíte na pohár, kým sa nenaplní. Priložením  čajníka o pohár sa uvoľní piest, takže sitko síce zadrží lístočky čaju, ale čaj vám stečie do pohára. V prípade, že využívate väčší 950 ml čajník, tak po naplnení jednej šálky, jednoducho čajník nadvihnete, čím sa piest uzatvorí a položíte na druhú šálku, ktorú chcete naplniť... ideálny pomocník pri posedení s priateľmi pri pití čaju, pre návštevy, doma, v kancelárii atď. Čistenie je jednoduché - stačí vybrať sitko, ktoré vyklopíte, umyjete pod tečúcou vodou rovnako ako čajník a je pripravený na ďalšie použitie. Môžete ho umyť dokonca v umývačke riadu aj pri vysokých teplotách. Nepoužívajte drôtenku, aby ste si čajník nepoškriabali.

Zloženie: je vyrobený z Tritánu - bezpečný plast, určený aj na styk s potravinami pri vysokých teplotách, ktorý nevylučuje ani pri vysokých teplotách do čaju škodlivé látky, je samozrejme BPA free. Vzhľadom na túto skutočnosť ho môžete dokonca používať aj v mikrovlnke. Tritán je certifikovaný BPA free materiál!Čítať ďalej
Detaily produktu
3019/14

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Taiwan
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa