Slivky umeboshi BIO

Slivky umeboshi BIO

Sunfood

4585

Liečivé japonské slivky umeboshi v špeciálnom náleve zo shiso listov celý popis produktu

Cena s DPH4,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Prísada do jedál.

Slivky Umeboshi - slovensky umeslivky sú kôstkové plody, ktoré rastú v Japonsku. Ume je ovocný strom a väčšinou sa prekladá ako slivky, ale v skutočnosti je to odroda marhule. Plody nedajú konzumovať surové priamo zo stromu. Slivky sa najskôr umyjú a potom sa sušia na ryžových rohožiach niekoľko dní a nocí. Potom sa nakladajú s červenými lístkami rastliny Shizu as morskou soľou. Nechávajú sa niekoľko rokov v drevených kadiach fermentovať.

Umeboshi dodávajú látky, schopné rýchlo odbúravať nadbytočné kyseliny v tele. Pomáhajú spomaľovať starnutie, podporujú vylučovanie jedov z tela tým, že zabezpečujú prísun energie do funkčných buniek obličiek a pečene, ktoré sú potom schopné vykonávať svoju funkciu na vyššej úrovni.

Zároveň umožňuje konzumovať potravu jang (ako je soľ), bez toho, aby bolo potrebné piť veľké množstvo vody. Jangové kvality umebošiek sú schopné v krvi neutralizovať nebezpečné faktory, ako je napr. cukor, alkohol, ktoré sú silne jin. Svojimi veľkými jin kvalitami môže umeboška zmierňovať silné symptómy jang. Umeboška môže zahasiť smäd práve tým, že okrem silného jangu (soľ) v sebe obsahuje aj silný jin. Pomáha pri prekyslenom žalúdku, tlmí bolesť hlavy. Pôsobí ako prvá pomoc.

Umebošky sa predávajú v skle, sú balené od 48 - 60 gramov, počítajte s cenou za jeden pohár od 3,30 eur - 4,20. Pri nákupe zvoľte najbližšiu možnosť, ktorá vám vyhovuje. Napr. 50gr. Výber gramáže v pohári  je možný len do určitej miery, nakoľko produkt  balí  dodávateľ. Neobsahuje žiadne chemické prísady a farbivá.

Zloženie: UME slivky bio, listy shiso, morská soľ.

Použitie: Na ochutenie pokrmov alebo pri zdravotných problémoch.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem52g
Krajina pôvoduJaponsko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu