Deodorant (pazúch) bez sódy - Mint

Deodorant (pazúch) bez sódy

Ponio

7811

Vhodná alternatíva pre pokožku, ktorú dráždi sóda. Svieži prírodný deodorant bez sódy s mätou a čajovníkom celý popis produktu

Cena s DPH7,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 7 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 7 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,21 €.


Celý popis produktu

Popis: Prírodný dezodorant od Ponio so silicami mäty a čajovníka je ideálny pre svieži začiatok dňa. Vôňa je univerzálna pre mužov aj ženy. Ocenia ho najmä ľudia s pokožkou, ktorú dráždi sóda. Namiesto sódy je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremelíny a prírodných silíc a olejov.

Deodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. 

Vegánsky produkt, obal 100% z papiera, recyklovateľný, kompostovateľný. 

Zloženie: Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE , Diatomaceous EarthE , Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Linalool* E Ecocert ;

* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Použitie: Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúcha.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem44ml
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduSlovensko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili