Vyhľadávanie na blogu

Deodorant - náhradná náplň

deodorant-nahradna-napln-ponio-pazuch

Ponio

Náhradná náplň do deodorantov Pazúch od Ponio celý popis produktu

Cena s DPH5,90 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Minul sa Vám dezodorant a neviete čo s obalom? Doplňte si do neho náplň!  Ide o prírodný dezodorant (deodorant), nie antiperspirant - náplň.

Použitie:

Naplnenie obalu z Ponio dezodorantu, alebo akéhokoľvek iného (vopred dôkladne umytého) dezodorantu - dezodorant môžete mierne rozohriať (aby zmäkol len do konzistencie cesta) a "natlačiť" napr. lyžičkou do obalu/tuby alebo ho úplne rozpustiť to tekutého skupenstva (vo vodnom kúpeli, na najmiernejšom stupni na platničke, v mikrovlnke po pár sekúnd...) a naliať do obalu/tuby.

Použitie bez obalu - ak nemáte vhodnú tubu/obal, môžete dezodorant naliať do formy vhodného tvaru, po stuhnutí vyklopiť a používať jednoducho držaním v ruke(ako masážnu kocku) - dezodorant časom dostatočne stuhne a dá sa ním manipulovať aj bez obalu. V takomto prípade dezodorant skladujte vo vzduchotesnom obale (napr. prenoska) a používajte ho vždy z jednej strany (aby ste zabránili vysušovaniu a jednoduchšie sa rozotieral).

Úprava konzistencie - ak Vám nevyhovuje konzistencia dezodorantu, môžete si ho zriediť akýmkoľvek jemným, pachovo nevýrazným olejom v pomere náplň:olej = 1:4-6. Náplň bez vône si môžete doplniť silicami podľa vlastnej potreby - zvoľte nízke koncentrácie cca 1% silíc a vyberajte kvalitné silice, odporúčam tie od nás :) 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem75g
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili