Citrusový deodorant Weleda

Deodorant citrusový Weleda

Weleda

6503

Prírodný deodorant so sviežou vôňou celý popis produktu

Cena s DPH13,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Osviežujúci závan čerstvých citrónov s 24h účinkom bez obsahu hliníkových solí

Tento dezodorant vo vylepšenom zložení s 24h účinkom vás obklopí osviežujúcou vôňou citrónov. Čerstvá vôňa citrónu a vavrínu kubébového má povzbudzujúci účinok, prebúdza zmysly a vnáša vám do života pocit šťastia.

Osviežujúce prírodné esenciálne oleje dodávajú dezodorantu jemný, ale spoľahlivý účinok a prirodzenou cestou zadržujú nežiaduci telesný zápach. Neovplyvňujú prirodzené fungovanie pokožky. Fyziologické procesy potenia, nutné pre reguláciu teploty a očisťovanie celého organizmu nie sú narušené.

Znášanlivosť pokožky a účinok dermatologicky testované.

Vhodné pre vegánov.

Použitie: Použitie je jednoduché a spoľahlivé, fľaštičku možno po vyprázdnení opäť doplniť. Výrobok je teda mimoriadne šetrný k životnému prostrediu.

Ingredients/INCI: Alkohol, Voda, Trietylcitrát, Limonén *, Kaproyl / Lauroyl laktylát sodný, Olej z kôry citrónov, Vôňa*, Linalool*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*. *z prírodných éterických olejov

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem100ml
Krajina pôvoduNemecko
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Veľká spokojnosť
13.06.2018

Keď som si ho prvý krát kúpila, obávala som sa že mi nebude vyhovovať spôsob nanášania, kedže som zvyknutá na guličku. No je perfektný! Je síce veľmi silný až silno preniká do nosa, no ako ho streknete pod pazuchu, skvelo sa rozvinie a zostane z neho už len príjemná vôňa. Za mňa určite áno, dokonca ja dlho vydrží, žiadne hliníkove soly ☝????????????????????????☺️

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu