Hroznový cukor Lesné ovocie

Hroznový cukor s príchuťou lesného ovocia

Bijodar s.r.o.

5847

Prírodný cukor na rýchle dodanie energie, vhodný pri nechutenstve, urýchľuje zotavenie organizmu  celý popis produktu

Cena s DPH0,70 €

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade


Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Pridať do zoznamu želaní

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


Celý popis produktu

Popis: Je to rýchly zdroj energie,  pri nechutenstve, urýchľuje zotavenie organizmu vyčerpaného športom. Vhodný ako stimulant pri dlhých túrach, významných športových výkonch, pri nadmernom pracovnom zaťažení. Dodáva rýchlu energiu na zvládnutie všetkých fyzických potiaží. Obsahuje cviklové farbivo.

Glukóza (hroznový cukor) je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi a okamžite po konzumácii sa do nej vstrebáva bez zaťaženia zažívacieho ústrojenstva. Dostáva sa tak do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie, alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni. Neobsahuje rafinovaný stužený tuk. Vďaka rýchlemu nástupu dokáže odvrátiť krízu a dočasne zvýšiť silu. V tomto smere neexistuje zaň vhodnejšia náhrada. 

Cvikla je bohatá prírodná zásobáreň látok, ktorá bráni vzniku rakovinového bujnenia. Je bohatá na kremík, prvok podporujúci rast nechtov, vlasov a zdravej kože. Cvikla prospieva cievam,

Znižuje hladinu cholesterolu v krvi, podporuje činnosť pečene a čriev. Je vhodná pre detoxikačnú kúru, pretože zlepšuje vylučovanie toxínov a odpadových látok z tela.

Ingredients/INCI: dextróza (hroznový cukor), kyselina (citrónová), protihrudukjúca látka (E470b), prírodná príchuť (lesná zmes), farbivo (cviklové), prírodná príchuť (hroznová).

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a diabetikov

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem80g
Energia394,1kcal/1650kJ
Tuky0g na 100g
Sacharidy97g na 100g
Bielkoviny0g na 100g
Soľ0g na 100g
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduSlovensko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili