Hroznový cukor Mentol

Hroznový cukor s mentolovou príchuťou

5850

Prírodný cukor na rýchle dodanie energie, pomáha pri nechutenstve, urýchľuje zotavenie organizmu po chorobe celý popis produktu

Cena s DPH0,70 €

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Je to rýchly zdroj energie, pomáha pri nechutenstve, urýchľuje zotavenie organizmu, vyčerpaného chorobou a športom. ve, urýchľuje zotavenie organizmu, vyčerpaného chorobou a športom. Hroznový cukor sa odporúča používať pri veľkom fyzickom zaťažení - pri športe, dlhých turistických túrach, pracovnom vyťažení. Obsahuje prírodnú mentolovú chuť.

Glukóza (hroznový cukor) je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi a okamžite po konzumácii sa do nej vstrebáva bez zaťaženia zažívacieho ústrojenstva. Dostáva sa tak do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie, alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni. Neobsahuje rafinovaný stužený tuk. Vďaka rýchlemu nástupu dokáže odvrátiť krízu a dočasne zvýšiť silu. V tomto smere neexistuje zaň vhodnejšia náhrada. 

Mentol sa získava z mäty piepornej. Blahodárny účinok tejto rastliny spočíva predovšetkým v silici a jej zložke, mentole, ktorý zvonka potláča citlivosť nervových zakončení tým, že vyvoláva pocit chladu. Dôležité je tiež to, že mentol pôsobí antisepticky a protizápalovo. V ústach navyše mentol vyvoláva príjemný pocit sviežeho dychu. Mentol má tiež veľmi dobré výsledky pri liečbe vážnejších infekcií spôsobených baktériami, plesňami a vírusmi.

Zloženie: dextróza (hroznový cukor), kyselina (citrónová), protihrudukjúca látka (E470b), prírodná príchuť (mentolová), farbivo (chlorofylíny)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a diabetikov

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem80g
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu a v chlade
Bielkoviny0g na 100g
Sacharidy96g na 100g
Tuky0g na 100g
Energia1645kJ

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili