Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Ženšen 90 kapsulí

MycoMedica Ženšen 90 kapslí

Čítať ďalej
110,97 € (s DPH)
*
Kód:
8206
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Vyvážená kombinácia kvalitného kórejského červeného ženšenu a dvoch vitálnych húb reishi a cordycepsu je postavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny na podporu vitality a obranyschopnosti. Používame najvyššiu možnú kvalitu ženšenového extraktu, ktorý je vyrobený zo 100% fermentovaného extraktu kórejského červeného ženšenu a dosahuje koncentráciu saponínov (100% fermentovaný extrakt, obsah saponínov (ginsenoidov) 130 mg/g a z toho Rg1, Rb1 a RG3 celkom 15,4 mg/g - 150 mg).

Reishi a Cordyceps používame s koncentráciou 50 % polysacharidov s garantovaným množstvom beta glukánov. Vďaka tejto kombinácii vysoko koncentrovaných látok ide o výnimočný produkt na posilnenie vitality a imunitného systému. Kombináciu Ženšen s Cordycepsom (červená fľaštička) odporúčame užívať 1 kapsulu ráno a Ženšen s Reishi (modrá fľaštička) odporúčame užívať 1 kapsulu popoludní. Dodržiavajte pravidlo 5 dní užívať, 2 dni pauza. 

Všetka hubová surovina, ktorú používame na výrobu našich hubových produktov, je pred spracovaním testovaná v nemeckom nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Tieto testy si môžete prezrieť pre reishi tu, tu, tu, pre cordyceps tu, tu a tu. Certificate of Analysis si môžete prezrieť tu a tu.

Čítať ďalej
Detaily produktu
8206
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Kvalita
Niečo pre vás
Žiadne položky
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu