Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Magnéziový olej v spreji ŠPORT

Magnéziový doplnok pre športovcov a aktívnych ľudí - pre rýchle doplnenie dôležitého minerálu a správne fungovanie svalov

Čítať ďalej
12,49 € (s DPH)
*
Kód:
7460
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Popis: Magnéziový Olej Sport Spray je kombinácia obsahujúca magnéziový olej, N- acetyl – D – glukosamin, OptiMSM ®- dimethylsulfon, extrakt z mäty priepornej a rozmarínu lekárskeho. Použitie Magnéziového Oleja Sport je účinnou pomocou pri tréningu, behom tréningu a pri rekonvalescencii.

Magnézium je jeden z najdôležitejších minerálov pre správne fungovanie tela, svalov a taktiež celého nervového systému. Zodpovedá za optimálnu distribúciu kyslíka do buniek, čo je dôležité nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých aktívnych ľudí, prípadne pre ľudí s vysokým vypätím, ktorí sú vystavení psychickej a fyzickej únave.

Horčík v spreji je vstrebávaný priamo kožou, čím sa rýchlo dostáva priamo k svalom, ktoré efektívne vyživuje. Je tak oveľa účinnejšie a rýchlejšie ako tradičné tablety alebo kapsule. 

Správnou hladinou magnézia sa zvyšuje odolnosť tela proti únave a tiež sa zvyšuje pružnosť tela a schopnosť detoxikácie. Malo by sa užívať na dennej báze pre optimálne fungovanie svalov a nervov. Je tiež prírodným relaxantom, uvoľňuje a upokojuje. Horčík je potrebný tiež pre produkciu melatonínu, ktorý reguluje normálny spánok a významne tak ovplyvňuje kvalitu spánku a teda aj kvalitu vášho života.

Zvýšená potreba magnézia je charakteristická pre obdobie tehotenstva. Jednak je horčík potrebný pre zdravý vývoj plodu a tiež pre zdravie a energiu matky. Chráni pred predčasným pôrodom, pred tvrdnutím bruška, predčasnými sťahmi maternice a tiež pred nízkou pôrodnou váhou bábätka. Napomáha tiež k lepšej elasticite pokožky a preventívne pôsobí proti vzniku strií a popraskanej kože na tele. 

Použitie:  

EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray je všestranný spray, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenej celkovej hladiny horčíka. Málokto sa snaží horčík doplňovať. Doplňovanie horčíka formou potravinových doplnkov má účinok, ale zaisťuje veľmi pomalý proces zvýšenej hladiny horčíka v bunkách.

EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray odporúčame užívať pred tréningom, v priebehu i po tréningu. Aplikujte na telo postupne 10 strekov, zvyšujte podľa potreby a dôkladne vmasírujte. Spray je vhodný pre aktívne osoby, akéhokoľvek veku a športového odvetvia. Doplňovanie horčíka transdermálne pomáha zabraňovať vzniku svalových kŕčov.

Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií úplne normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Upozornenie: Magnéziový Olej Sport Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán. Magnéziový Olej Sport obsahuje esenciálne oleje, preto nie je ho vhodné užívať v priebehu tehotenstva.

Obsah zložiek : INCI : Aqua, Magnesium chloride hexahydrate, Aesculus hippocastanum extact, OptiMSM ® – dimethylsulfon, Acetyl Glukosamine, OmniMSM ®- Dimethyl sulfone, Mentha piperita oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Limonele, Linalool

Čítať ďalej
Detaily produktu
7460

Doplňujúce údaje

Krajina pôvodu
Česká republika
Váha/gramáž/objem
150ml
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa