Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Chlorella Bio 1200tbl Mycomedica

MycoMedica Chlorella Bio 1200tbl
Čítať ďalej
28,89 € (s DPH)
*
Kód:
12354
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis
logo-bio-produkt-ezChlorella pyrenoidosa je sladkovodná riasa bohatá na biologicky aktívne látky - vitamíny, minerály, esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ale predovšetkým na zelené farbivo - chlorofyl. Chlorofyl podporuje tvorbu červených krviniek, čím zaručuje optimálne okysličenie a výživu buniek. Zlepšuje tak metabolizmus buniek v tele, a tým aj celkovú fyzickú aj duševnú kondíciu.
 
Látky obsiahnuté v chlorelle dokážu na seba viazať odpadové látky, ktoré vznikajú pri metabolizme a napomáhajú lepšiemu tráveniu. Zásobujú telo účinnými antioxidantmi a neutralizujú pH v tele. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha čistiť črevá, preto je obľúbená pri očistných kúrach a diétach. Chlorella je veľmi dôležitým zdrojom bielkovín, vápnika, horčíka, draslíka, zinku a železa, čo ocenia najmä vegetariáni. Dlhodobé užívanie chlorelly má pozitívny vplyv na celkovú vitalitu. Prispieva k zvýšeniu energie a pomáha bojovať s vyčerpaním a únavou.

Naša BIO CHLORELLA obsahuje 100 % riasu Chlorella pyrenoidosa, ktorá je spracovaná metódou shellbroken, vďaka čomu sa rozbije obal bunky, aby organizmus dokázal využiť všetky účinné látky.

 
Obsah balení: 1200 tabliet á 250 mg (hmotnosť obsahu 300g)
 
Použitie: Vitalita - energia - tonus Imunita - energia Prirodzená obranyschopnosť Normálna funkcia črevného traktu Mikrobiálna rovnováha čriev Antioxidant Normálna činnosť pečene Prečistenie Normálna činnosť srdca a ciev
Více informacií o Chlorelle najdete v Houbáři.
 
Kvalita našich produktov a spokojnosť zákazníkov má pre nás najvyššiu prioritu. Všetky naše produkty sú pravidelne testované na ťažké kovy, pesticídy a iné látky zaťažujúce ľudský organizmus. Tento produkt spĺňa navyše kritériá pre BIO, HALAL, KÓŠER.
logo-bio-produkt-ezBIO mimo EUhalal-tidak-sahKof-K-kosher-certification
 
Čítať ďalej
Detaily produktu
12354
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
Žiadne položky
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa