Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Sila stredu - ONLINE program

Základný pilier zdravia, sily a stability organizmu. Strava ako liek pre telo, srdce a dušu

Čítať ďalej
185,00 € (s DPH)
Kód:
11800
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

SILA STREDU - ZÁKLADNÝ PILIER ZDRAVIA, SILY A STABILITY

5-týždenný (12 + 21 dní) praktický ON-LINE program zameraný na posilnenie zdravia, sily, imunity, vitality a pevné ukotvenie v sebe cez telo, srdce a ducha.

TERMIN 4.10 - 5.11.2021

.

Ste často unavená/ý a bez energie?

Bývate často nemocná/ý alebo trpíte chronickými chorobami?

Potrebujete posilniť vašu imunitu a zdravie?

Potrebujete zhodiť nejaké kilá, alebo naopak, potrebujete pribrať?

Hľadáte v živote rovnováhu a stabilitu?

Trápi vás stres a vnútorné napätie?

Cítite, že chcete objaviť svoju silu a plne ju prejaviť?

Nedokážešte sa vymaniť zo zacyklených myšlienok a pochybností?

Prekonali ste ťažkú ​​chorobu a potrebujete znovu obnoviť silu a vitalitu?

Chcete sa cítiť lepšie vo svojom tele, rozumieť mu a prijímať sa?

Potrebujete sa uzemniť a žiť v prítomnosti?

Túžite prepojiť svoje telo, srdce a myseľ?

Potrebujete zlepšiť trávenie a zbaviť sa nadúvania?

Zaujíma vás tajomstvo dlhovekosti?

.

Poďte s nami objaviť a naštartovať váš zdroj sily, energie a zdravia

Pre pevné zdravie, vitalitu, imunitu, úpravu váhy ako aj pre každú prácu na sebe a zvládanie náročných období potrebujeme mať VITÁLNY ZDROJ NAŠEJ ENERGIE A SILY - orgány STREDU = orgány fázy ZEME. Tie nám zabezpečujú transformáciu životnej energie čchi z potravy a tým:

- sú základným pilierom pre zdravie, imunitu a vitalitu na všetkých úrovniach

- sú zdrojom našej energie a sily

- uzemňujú nás a zabezpečujú psychickú stabilitu a silu 3. čakry

- vyživujú spirituálnu esenciu YI, ktorá je zodpovedná za intelekt, pamäť, stabilitu, psychickú silu, zacyklenost atď.

- vyživujú krv a vytvárajú bezpečný domov v tele pre nášho ducha

- dokážu transformovať vlhkosť, teda pomáhajú s hlienmi, opuchmi, cystami, obezitou aj s ťažkopádnosťou mysle vrátane mnohých depresií

- zabezpečujú dobré trávenie potravy, emócií, myšlienok, ...

.

Toto všetko môžeme správnou výživou STREDU dosiahnuť. Je to poznanie overené tisícročiami a nám sa každý deň potvrdzuje v praxi. Keď dáme do poriadku orgány Zeme, obnovíme všetky ozdravné procesy v organizme.

V jesennom období je ten správny čas venovať sa sebe, vstúpiť do svojej sily, prebudiť v sebe zdroj vitálnej energie a plne sa rozžiariť. Opustiť pochybnosti, zmeniť myslenie a prístup k sebe, stáť nohami pevne na zemi a vedome tvoriť svoj život. Venovať si lásku, pozornosť a starostlivosť. Mať znovu energiu aj dobré zdravie.

.

Program Sila stredu je rozdelený na 2 časti

12 dní prípravka (4. - 15. 10. - nákup potravín, zoznámenie s pravidlami a receptami, motivácia, práca so zámerom, vedomostné základy pre porozumenie základných princípov, zladenie všetkých účastníkov - na to všetko je potrebný čas, aby ste to mohli dobre uchopiť do života a bez stresu)

21 dní praxe (16.10. - 5.11. - program na posilnenie stredu v praxi - vedomou stravou, životosprávou, dychom, rituálmi, meditáciami, skúmaním zabehnutých vzorcov myslenia a emócií, ktoré nám bránia plne sa ukotviť vo svojom strede a vo svojej sile, vytrvať v prospešnej životospráve, všetko prepojené s teoretickým základom pre porozumenie všetkých procesov a spoločná práca, podpora a zdieľanie v skupine)

.

Jedná sa o hlboko transformačnú prácu, ktorá cez vnímanie tela, energie a ducha povedie k sebapoznaniu, sebaprijatiu a sebaláske. Na ukotvenie nového stravovacieho režimu a životosprávy do bežného života a k pochopeniu a uchopeniu princípov pre zdravý a spokojný život.

Cieľom je, aby na konci programu bol každý kapitánom svojho života, poznal svoj jasný cieľ a vedel čítať v mapách, ktoré dostane a ktoré ho povedú k jeho cieľu. Inak povedané, aby každý vedel, ako sa s láskou starať o svoje zdravie a vitalitu a vo svojom tele sa cítil skvelo.

Na všetkých takýchto kurzoch sme pri spoločnej práci identifikovali najzákladnejšiu potrebu dnešnej doby - OBNOVIŤ SVOJ ZDROJ ENERGIE. Je potrebný pre všetko liečenie a obnovenie rovnováhy na všetkých úrovniach bytia - tela, energie, emócií, mysle a duše.

Vedomou prácou sa V PRAXI naučíme, ako sústavne pestovať a uchovávať svoju SILU na úrovni zdravia, vitality, sebaprijatia a vnútornej stability. Základom našej práce bude vedomá strava a životospráva, dych, práca s emóciami a mentálnymi vzorcami a práca s vedomým zámerom. Získané vedomosti budeme hneď uvádzať do praxe.

Vychádzať budeme z tisícročného poznania klasickej čínskej medicíny, prirodzených cyklov energie Zeme, Človeka i Nebies a z mojej bohatej praxe a skúseností.

.

OBJEDNAŤ

.

Človek je jedinečná bytosť, v ktorej sa spája Duch, duša, myseľ, emócie, energia a hmota a preto v tomto programe budeme vedome pracovať na všetkých týchto úrovniach, ktoré sú spolu prepojené a navzájom sa ovplyvňujú. Takto komplexný prístup zvyšuje šancu, že sami sebe viac porozumieme a dosiahneme vedomý a trvalý výsledok.

Kľúčom k úspechu bude ako disciplína, tak aj láskavý prístup k sebe, vzájomná podpora v skupine a porozumenie základným princípom zdravej stravy a životosprávy. Podporíme pravidelnosť a disciplínu v strave a spánku.
Vybudujeme vnútornú silu, ktorá nám bude základom pre prácu na téme sebaprijatia, sebalásky, sebadôvery a odvahy sa prejaviť vo svojej jedinečnosti. Naučíme sa lepšie vnímať signály nášho tela, cítiť sa dobre vo svojom tele, ctiť jeho vnútornú múdrosť a zákonitosti a milovať ho.
Nastavíme svoje telo na cestu k samouzdraveniu. Obnovíme Jednotu Tela, Srdca a Ducha. Vybudujeme základy pre rovnováhu a harmóniu vo svojom živote.

Pretože sa jedná o naozaj vedomú prácu, program je vhodný pre ľudí, ktorí sú ochotní venovať sami sebe čas - čas na prípravu jedla a jedlo samotné, čas na denné rituály a prácu so zámerom, čas na prácu so svojimi emočnými a mentálnymi programami a samoliečenie, aj čas na porozumenie princípov uzdravujúcej stravy. Bude potrebné vyhradiť si pre seba čas asi 2 hodiny denne (vrátane varenia).

.

OBJEDNAŤ

.

Čo vám program Sila stredu prinesie?

Odľahčené telo plne nastavené na samouzdravujíce procesy

Vitálnu energiu, elán a vnútornú silu, väčšinou aj nadšenie a radosť zo života

Vitálnu krv a silnejšiu imunitu

Zmiernenie stresu a jeho škodlivých následkov

Pochopenie základných princípov zdravia, sily a vitality podľa tisícročnej múdrosti čínskej medicíny

Kľúč k dlhovekosti

Ukotvenie nových návykov pre zdravie a vitalitu do bežného života

Porozumenie a vedomé vnímanie svojho tela, energie, emócií, mysle a duše

Uzemnenie a zakorenenie v realite

Praktické uchopenie práce s vedomým zámerom

Odľahčenú myseľ, jasnejšie vedomie a celkovú transformáciu

Silu vymaniť sa zo zacykleného myslenia a postojov

Silu a schopnosť tvoriť svoje zdravie a svoju realitu

Skvelý pocit, koľko dobrého sme pre seba urobili

Ľahkosť, radosť, sebaprijatie a sebalásku

Novú inšpiráciu a vedomosti pre zdravý a vedomý život

Znovuzrodenie do nového vnímania a žitia

.

OBSAH PROGRAMU a ako bude program sila stredu prebiehať

Program bude prebiehať e-mailovou formou a v uzavretej FB skupine. Facebook nie je nutnosťou pre absolvovanie programu, všetko dostanete e-mailom.

Účasť v FB skupine však dáva celej našej práci magický transformačný rozmer vďaka vzájomnému zdieľaniu, preto ju veľmi odporúčame vám všetkým. Tiež tam zažijeme veľkú spoločnú podporu a každodenné odpovede na otázky.
Budeme tam dávať inšpiratívne články a videá pre spoločnú diskusiu a zdieľanie podľa potrieb účastníkov a vývoja programu. Budeme udržiavať skupinu vo vysokých vibráciách na podporu hlbokej transformácie každého kto sa jej otvorí. FB skupina je veľkým prínosom.

.

Príprava - prvých 12 dní:

podporná skupina na FB

úvodné organizačné e-maily

zoznam odporúčaných a nevhodných potravín + odporúčaný nákupný zoznam (bude pre vás pripravené zjednodušené objednávanie na pár klikov so zľavou)

recepty na raňajky, obedy a večere vhodné pre danú sezónu na maximálnu podporu orgánov Zeme a posilnenie stredu - pre prvú časť programu

praktické rady, ako zvládnuť nový režim a ako si pri tom maximálne uľahčiť život

harmonogram

princípy a zásady zdravej vedomej stravy pre posilnenie stredu

3 teoretické video lekcie pre pochopenie našej energie, princípov zdravia a posilnenie stredu

intenzívna práca s motiváciou a zámerom

meditácie na podporu vnútornej sily

2 motivačné videá

úlohy pre prípravnú fázu

každý deň lektorka v skupine k dispozícii na odpovedanie otázok, usmernenie, motiváciu a rozvoj práce na sebe

.

Prax - ďalších 21 dní

podporná skupina na FB

konkrétny jedálniček na 1. týždeň

2 teoretické videolekcie každý týždeň pre pochopenie našej energie, princípov zdravia a posilnenia stredu

2 podporné rituály na každý týždeň

3 motivačné e-maily každý týždeň (+ vždy 1 motivačné video na týždeň)

1 meditácia alebo dychová technika každý týždeň

úlohy pre vedomú cestu k zdraviu na každý týždeň

osobné vedenie - podpora lektorky, články / videá a odpovede na otázky v FB skupine každý deň

ďalšie recepty

1 očistný deň každý týždeň

práca na úrovni tela, energie a ducha a ich prepojenie po celý čas programu

bonusové videá jógových cvičení na posilnenie stredu od úžasnej lektorky jógy a pohybovej terapeutky Alice Pušti Tvarúžkové

.

Praktická časť bude rozdelená do 3 etáp

1. týždeň - úroveň tela - budeme pre seba hľadať najvhodnejší režim, v ktorom sebe dokážeme dať potrebnú starostlivosť o svoje zdravie a silu, budeme sa učiť vnímať svoje telesné pocity, vnemy a signály a jedlá, ktoré papáme

2. týždeň - úroveň energie - naučíme sa viac o našom energetickom systéme a vnímaní energie potravín a jedál, energiu emócií a myšlienok a prácu s nimi pre svoj úžitok

3. týždeň - úroveň ducha - pokúsime sa všetko integrovať, aby to bolo v súlade s celou našou bytosťou a nové poznanie a skúsenosti prepíšeme do svojej DNA, prepojíme všetky naše 3 poklady - telo, energiu a ducha do jednoty a harmónie

.

Program SILA STREDU nie je len o strave a fyzickom zdraví

Človek ako jedinečná, multidimenzionálna bytosť pozostáva z niekoľkých "tiel" a zdravie aj sila sú výsledkom fungovania všetkých našich aspektov v harmónii. Preto počítajte s tým, že budete potrebovať jednak čas na varenie a životosprávu, ale ak chcete pre seba získať maximum, prijmite to ako duchovné cvičenia.

Niekoľko ľudí nám napísalo, že nabudúce by si na to vzali aj dovolenku. Odporúčame si vyhradiť pre seba každý deň čas cca 2 hod (počítané aj s varením), prípadne aj viac času cez víkendy na dôkladné vstrebanie. Je potrebné porovnať si v hlave priority:

Akú dôležitosť má pre TEBA zdravie, vitalita a sebaláska?

Toľko času si venuj. Najlepšie je všetko zažiť na vlastnej skúsenosti, preto vás veľmi rada povediem k osobnému poznaniu. Dopraj si starostlivosť o seba. Ocení to celá rodina.

Si Rozhodnutá/ý VENOVAŤ SI ČAS a naučiť sa základné ZRUČNOSTI PRE ZDRAVIE, ENERGIU, SILU A VNÚTORNÚ STABILITU?

.

Cena programu Sila stredu

V tomto programe budete mať 5 týždňovú každodennú podporu a vedenie terapeutky liečebnej dietetiky. Presné a zrozumiteľné návody a recepty ako, čo a prečo robiť, mnoho materiál na úrovni poznatkov, praktických rád, cvičenia a duchovných praktík na podporu celého procesu v integrite tela, energie, emócií, mysle a ducha.

Dostanete návod, ako si sami môžete udržiavať svoje zdravie, vitalitu a život v sile, ľahkosti a harmónii. Stanú sa z vás vedomí tvorcovia svojho zdravia a života. Stanete sa odolnejší voči chorobám vďaka posilnenej imunite.
Zmizne únava, vyčerpanie a mnohé zdravotné ťažkosti. Získate novú chuť do života a budete vedieť prakticky uchopiť v bežnom živote svoju stravu, životosprávu a svoje emócie, mentálne vzorce či duševné vyčerpanie. Taká silná je SILA STREDU.

Pretože momentálne žijeme v dobe, ktorá je pre mnoho ľudí veľmi náročná a očakávame, že jeseň a zima budú ešte ťažšie, chcem aby bol tento jedinečný program, (ktorý vám pomôže udržať vyššie vibrácie na všetkých úrovniach a tým aj ochranu a stabilitu), dostupný širokému okruhu ľudí, ktorí na sebe chcú skutočne pracovať a tvoriť si zdravie vlastnými silami.

Preto po celý rok držíme sumu na úrovni cca 50 € / týždeň programu.

CENA PROGRAMU SILA STREDU pre október 2021 je:

222 €

OBJEDNAŤ

.

Recenzie iných úspešných online programov pre zlepšenie zdravia

Dovolíme si tu zdieľať jeden záverečný e-mail účastníčky kurzu Cítim sa skvelo vo svojom tele (3 týždňový kurz), ktorý je svojou podstatou veľmi podobný tomuto programu (kurzu). Jej vyjadrenia vystihujú mnoho ďalších spätných väzieb:

... Teraz k mojim výsledkom. Neuveriteľné. Asi tri kilá dole, ale v páse 10 centimetrov. Vitalita, energia, radosť zo života. Skrátka ÁNO, cítim sa skvelo vo svojom tele. Som štíhla ako laň a vyzerám na 35. Žiariaca tvár, pekná, čistá pleť. Sprítomnenie.

Často som mala pocit, že som odpojená od stvoriteľa a zrazu, skrze jedlo vznikalo krásne obnovenie spojenia. Úplne sa mi realizovala Dávidova hviezda. Zospodu šiel červený trojuholník a zhora modrý, prepojený v srdci. Akoby to u mňa bolo prechádzanie z mnohých teórií do praxe. Dojatie, radosť. Hlboké dýchanie, vďačnosť, pokora.

Z hľadiska horoskopu som blíženec s ascendentom vo Vodnárovi. Ak vezmeme tieňovú časť čiernu lunu, tú mám v býkovi. Takže téma chute, vône, jedlo. Keď bude v zlom aspekte, tak tam bude prejedanie, maškrtenie, odmeňovanie sa jedlom, uspokojovanie si frustráciou prejedaním.
Aké budú výsledky? To je jasné .... a tam som bola. Ale keď sa to dobre uchopí, opäť jedlo, ale prospešné podopreté silnou teóriou a praxou starej Číny, trošku kultivácia mysle a obnovenie meditačnej praxe ...

To, že mi toto všetko môže dať on-line kurz, som netušila. Ako by som sa vrátila domov. Silu stredu je zreteľne poznať.

Milým prekvapením je pre mňa tiež to, že môj muž rád je tieto pre nás nové jedlá a nedivila by som sa, keby si časom začal nosiť aj krabičky do práce. Je evidentné, aké je to zdravé, ľahké, vyživujúce a posilňujúce.
Keď sa ma spýta, či tam nemám pre neho niečo zdravé, tak sa môžem pretrhnúť, a to je u nás nový jav, veľmi potešujúce.

Aj všetky moje kamarátky jasne vnímali, že sa so mnou niečo významné deje. V takom prípade som hlásna trúba, ktorá čo nevie, nepovie. A čo vie a cíti, že by mohlo byť prospešné, to trúbi vo veľkom ďalej.

Tým, ako som ten rozkmitaný blíženec, tak som aj veľa rozptýlená psychicky. Toto sa tiež zmenilo. Som koncentrovanejšia, stabilnejšia, najskôr dokončím jedno, až potom začnem druhé. Ďalšie superlatívy - našla som silu upratať tri zahádzané skrine, ktoré po tom volali už niekoľko rokov !!!

.

K cvičenie jogy. Nádhera. Opakovanie, matka múdrosti. Zdiagnostikovala som si, že mám prakticky nefunkčný hlboký stabilizačný systém tela. Zrejme tiež súvisí s nevyživeným stredom tela ??? Denne robím cviky vývojové pozície dieťaťa.
Samozrejme, že som to poznala teoreticky, ale šedivá je teória a zelený strom praxe. Takže cvičím denne aspoň trošku a začínam sa poriadne dávať dohromady. Skvelo všetko vysvetľuje.

Pýtala si sa, či stojíme na základe tejto skúsenosti o ďalšie kurzy tohto typu. Za ma rozhodne ÁNO. Roky cítim potrebu predvianočného zvnútorňovania, tak toto by ma zaujímalo prioritne. (Pozn. - o tomto bude adventný detox program)

Inak, máš môj veľký, naozaj veľký obdiv za krásnu prácu, ktorú si s láskou, pokorou, uvoľnenosťou a radosťou nám odovzdala. Som veľmi potešená až dojatá všetkým, o čom som písala.

                                            Ďakujem, ďakujem, ďakujem. S úctou a láskou ...

.

KTO VÁS programom bude sprevádzať

Celým programom vás prevedie AlchyMilka - terapeutka liečebnej dietetiky podľa klasickej čínskej medicíny, ktorá vníma telo ako posvätný chrám duše, v ktorom môžeme oslavovať život

Moje meno AlchyMilka v sebe krásne kĺbi podstatu mojej bytosti - celoživotnú túžbu po hľadaní rovnováhy a jednoty. Život je nádherný DAR a mňa nesmierne baví objavovať a skúmať alchýmiu života na všemožných úrovniach. Milujem život na Zemi a nekonečné možnosti jeho realizácie. Takto ma môj úžasný muž začal volať AlchyMilka ????

Celý život ma baví rozširovať svoje obzory a poznanie či už štúdiom, cestovaním a preverovaním vlastnou skúsenosťou. Už dávno na vysokej škole som si vtedy pri štúdiu shiatsu (masáže založené na učení čínskej medicíny) uvedomila, že naše zdravie a dostatok energie a vitality najviac a každodenne ovplyvňujeme tým, čo a ako jeme. Okolo mojich 22 rokov sa začala cesta za hľadaním stravy, ktorá prináša zdravie, spokojnosť, vitalitu a rovnováhu.

Vyskúšala a prebádala som mnohé spôsoby od pôstov a hladoviek, cez vegetariánstvo, nepravidelnosť aj nedostatok času na seba. Postupne som sa odkláňala od prirodzeného vnímania svojho tela a svojich potrieb, až som skončila úplne vyčerpaná s množstvom zdravotných problémov.

Našťastie práve v tom čase som začala navštevovať úžasnú Školu dietetiky podľa klasickej čínskej medicíny a môj život sa postupne významne zmenil. Najskôr som postupne naberala silu a zdravie a postupne som sa vracala sama k sebe aj vo vnútri. Znova som začala žiť svoj zámer a potenciál, sprítomnila som sa a obnovila silu a stabilitu.

Toto uzemnenie a ukotvenie v tele cez správnu výživu a opätovné vnímanie svojho tela mi umožnilo pozdvihnúť sa na úrovni vedomia a znovu začať žiariť. Teraz znova žijem naplno a som šťastná a prepojená na všetkých úrovniach bytia.

Teraz, keď viem ako na to, mám obrovskú túžbu pomáhať všetkým, ktorí po tom túžia, aby prešli podobnou transformáciou pomocou stravy, životosprávy a vedomej práce na sebe. Ak vás to volá, pridajte sa aj vy do programu SILA STREDU, kde sa to všetko naučíme.

Čítať ďalej
Detaily produktu
11800
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
Žiadne položky
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:
Odporúčané články

Sila stredu - základný pilier zdravia

NapísalAlchyMilka 71 2021-09-10
Obľúbené
5-týždňový praktický ON-LINE program zameraný na posilnenie zdravia, sily, imunity, vitality a pevné ukotvenie v sebe...
Čítať ďalej

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa