Detská potravinová krabička prekvapení

Detská potravinová krabička prekvapení

Babičkina záhrada

7682

Pre všetky deti, ktoré majú radi prekvapenia. Ukrýva v sebe zdravé sladké tajomstvo, ale aké, to neprezradíme celý popis produktu

Cena s DPH11,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 11 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 11 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,33 €.


Celý popis produktu

Popis: Potravinová krabička prekvapení dostala svoju detskú verziu. Ukrýva sladké tajomstvo, na ktorom si pochutia všetky deti.

Krabička obsahuje 4-6 výrobkov v plnej veľkosti. Jej cena je 11,99€, ale hodnota produktov o niekoľko desiatok centov vyššia. Najväčšia VÝHODA KRABIČKY je v DOPRAVE objednávky ZDARMA (detailný popis nižšie). Ak majú vaše deti radi prekvapenia a zároveň im chcete dať dobré a zdravé potraviny, táto krabička je ideálna voľba.

Fotografie sú ilustračné. Sú to krabičky, ktoré od nás už odišli, ich obsah sa vždy mení. Nechajte sa prekvapiť :) 

VYUŽITE TÚTO AKCIU:  Ak budete mať vo svojej objednávke minimálne jednu z krabičiek (detskú potravinovú, potravinovú alebo kozmetickú) a vaša objednávka bude nad 25€ bez ceny poštovného a poplatku za dobierku, poštovné máte zadarmo ;)

V pokladni do políčka "KÓD ZĽAVOVÉHO KUPÓNU" (vľavo pod zhrnutím produktov) zadajte POSTOVNEKRABICKA a potvrďte zeleným tlačidlom "OK"

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili