Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Inteligentný čajník na sypaný čaj

Nechajte na neho prípravu vášho sypaného čaju. Vy si už len pripravte obľúbenú šálku :)

Čítať ďalej
Od
20,57 € (s DPH)
*
Kód:
3019/14
Obľúbené3
Pridať do želaní(1)
Objem (rozkliknite)
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Popis: Ak máte radi sypaný čaj, ale niekedy Vás od jeho prípravy odradí čas, ktorý musíte pri jeho príprave stráviť, pomôcky, ktoré musíte pri ňom použiť ?  (teda pre jedného človeka minimálne 2 šálky na prelievanie a sitko na čaj), tak vám rozhodne odporúčame vyskúšať inteligentný čajník, vďaka ktorému bude príprava sypaného čaju tá najľahšia vec na svete :)

Príprava: Do pohára nasypete čajové lístky alebo bylinky, zalejete horúcou vodou, privriete vrchnák pre lepšie lúhovanie, vďaka ktorému neuniknú aromatické látky obsiahnuté v čaji. Po pár minútach ( v závislosti od druhu čaju), jednoducho inteligentný čajník položíte na pohár, kým sa nenaplní. Priložením  čajníka o pohár sa uvoľní piest, takže sitko síce zadrží lístočky čaju, ale čaj vám stečie do pohára. V prípade, že využívate väčší 950 ml čajník, tak po naplnení jednej šálky, jednoducho čajník nadvihnete, čím sa piest uzatvorí a položíte na druhú šálku, ktorú chcete naplniť... ideálny pomocník pri posedení s priateľmi pri pití čaju, pre návštevy, doma, v kancelárii atď. Čistenie je jednoduché - stačí vybrať sitko, ktoré vyklopíte, umyjete pod tečúcou vodou rovnako ako čajník a je pripravený na ďalšie použitie. Môžete ho umyť dokonca v umývačke riadu aj pri vysokých teplotách. Nepoužívajte drôtenku, aby ste si čajník nepoškriabali.

Zloženie: je vyrobený z Tritánu - bezpečný plast, určený aj na styk s potravinami pri vysokých teplotách, ktorý nevylučuje ani pri vysokých teplotách do čaju škodlivé látky, je samozrejme BPA free. Vzhľadom na túto skutočnosť ho môžete dokonca používať aj v mikrovlnke. Tritán je certifikovaný BPA free materiál!Čítať ďalej
Detaily produktu
3019/14

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Taiwan
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu