Para orechy

para-orechy-bio

NATURA Hustopeče

3702

Para orechy z amazonského pralesa celý popis produktu

Cena s DPH2,60 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 2 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 2 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,06 €.


Celý popis produktu

Medzi vegetariánmi sú cenené pre svoj obsah rastlinných bielkovín. Konzumáciou para orechov podporujeme zachovanie časti amazonského dažďového pralesa.

Zloženie: para orechy

Použitie: Pre priamu konzumáciu a do orieškových zmesí. Pestovanie para orechov je náročné na ručnú prácu. Zrelé orechy sa denne ručne zberajú. Pre ľahké rozlúsknutie sa rýchlo ošetria horúcou parou a potom namočia do studenej vody.

Orechy sa lúskajú ručne, čo je väčšinou práca pre ženy. Po rozlúsknutí sa osušia, očistia a starostlivo preberú. Pre export sa balia vo vákuu. Okrem vynikajúcej chute a nutričnej hodnoty existuje ešte jeden dôvod, prečo si čas od času dopriať para orechy.

Para orechy sú semená až 40 metrov vysokého stromu, ktorý rastie len v ekosystéme tropického amazonského pralesa. Všetky predávané para orechy pochádzajú z divo rastúcich stromov. Dokedy sa budú zberať a predávať , dovtedy zostane časť amazonského tropického pralesa ušetrená vyrúbania

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem80g
Energia2800kj(669kcal) na 100g
Tuky66g na 100g
Sacharidy5g na 100g
Bielkoviny13g na 100g
Soľ0g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduBolívia
Alergénypara orechy

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu