Nádoba na výplach nosa néti

Ajurvédska pomôcka na každodennú hygienu nosa, ktorá zmení váš život celý popis produktu

Cena s DPH9,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Konva na výplach nosa  je zdravotnícky prostriedok na vyplachovanie nosa slanou vodou. Je vyrobená z recyklovateľného PEHD (polyetylén s vysokou hustotou, ktorý je v prírode ľahko rozložiteľný). Výhodou je, že konvička je ľahká, dobre sa s ňou narába a časť, ktorá sa dáva do nosa je rozšírená vďaka čomu voda nevyteká späť.

Pravidelné vyplachovanie nosa pomocou konvičky Rhino Horn™: pôsobí ako prevencia a zmierňuje priebeh zápalu prínosových dutín, zvyšuje odolnosť slizníc nosa proti bakteriálnym a vírusovým infekciám, odstraňuje z nosa prach a peľ a tak zmierňuje obtiaže pri alergii, pomáha po chirurgických výkonoch v oblasti nosa, prirodzene uvoľňuje nos pri bežnej nádche, pomáha pri pocite nepríjemne suchého nosa, môže pomôcť tehotným ženám, ktoré majú nepriechodný nos v dôsledku hormonálnych zmien, posiľňuje prirodzené čistiace mechanizmy dýchacích ciest.

Pozn.: do poznámky pri objednávke napíšte farbu: modrá alebo červená

Pozrite si fotopostup a viac informácií pre použitie TU.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1ks
Krajina pôvoduNórsko
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Super vecička
05.11.2016

Odporúčam každému - táto vecička je niečo ako zubná kefka, len do nosa - čiže mala by byť súčasťou osobnej hygieny, či už ako prevencia alebo na liečbu nádchy / alergie. V čase vyššieho výskytu kvapôčkovej infekcie si preventívne vyplachujem nos. Zaberá mi to lepšie ako naparovanie nad hrncom s morskou soľou.

  Konva
  12.03.2017

  Dobrý deň, chcela som sa opýtať na čistenie a dezinfekciu konvičky. Stačí ju vyvarit vo vriacej vode?

   konvička a umývanie
   13.03.2017

   áno, stačí dokonca umyť aj v umývačke riadu :)

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu