Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Africké čierne mydlo Akamuti 130g

Fair - trade mydlo vyrábané v Ghane s bambuckým maslom a kokosovým olejom

Čítať ďalej
9,08 € (s DPH)
*
Kód:
5358
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Africké čierne mydlo je ručne vyrábané ženskými výrobnými združeniami v Ghane, v Západnej Afrike. Následne sa kupuje prostredníctvom Spravodlivého obchodu (Fair Trade). Fair Trade je alternatíva k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia Tretieho sveta nútení pracovať a predávať suroviny, či iný tovar za neférové ceny.

Mydlo je vyrobené z 48%-tného čistého bambuckého masla vypestovaného v ekologickom poľnohospodárstve a z kokosového oleja získavaného z rastlín voľne rastúcich v prírode. Lúh, ktorý sa používa pre dosiahnutie penivosti mydla, pochádza z popola získaného zo škrupín kokosových orechov. Africké čierne mydlo neobsahuje žiadne chemické a konzervačné látky, farbiace zložky a parfémy.

Čierna farba mydla je výsledkom saponifikáčneho procesu, ktorým prechádza pri výrobe. Neobsahuje žiadne čierne farbivo ani drevné uhlie. Naše Africké čierne mydlo má veľmi jemnú vôňu a úžasnú krémovú penu, ktorá zanechá vašu pokožku hydratovanú a jemnú.

Africké čierne mydlo je jedno z najviac pokožke prospešných mydiel vďaka svojej čistote a jednoduchosti zloženia. Čierne mydlo je odporúčané pre mladých i starých, alebo kohokoľvek s citlivou pokožkou. Pokožku zanecháva hladkú a jemnú. 

Africké čierne mydlo veľmi ľahko absorbuje vodu preto odporúčame mydlo odkladať do nádoby na mydlo. Toto mydlo je jemnejšie ako komerčne vyrábané mydlá, takže sa veľmi jednoducho dá krájať, pokiaľ ho chcete použiť ako šampón.

Zloženie/Ingredients: saponifikované bambucké maslo* (Butyrospermum parkii), saponifikovaný kokosový olej z voľného zberu, kokosové škrupiny. * z voľného zberu, spravodlivého obchodu (Fair Trade)

Použitie: Pri použití ako pleťové mydlo pomáha vyčistiť pokožku od akné. Zároveň je známe svojimi výbornými hydratačnými účinkami, pomoci pri vyrážkach, suchej a ekzematickej pokožke ako aj prírodný šampón pre zdravie vlasovej pokožky. Vhodné pre všetky typy pokožky.
Nakoľko je toto mydlo čistý produkt, môžu sa v ňom vyskytnúť stopy zrniečok. Mydlo radšej naneste na ruky než priamo na telo, aby nedošlo k poškriabaniu pokožky. Je toľko rôznych možností ako používať toto mydlo, preto experimentujte a pošlite nám svoje tipy ako používate toto mydlo práve vy

Čítať ďalej
Detaily produktu
5358

Doplňujúce údaje

Váha/gramáž/objem
130 g
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings