Špaldová celozrnná múka hladká

spaldova-hladka-celozrna-muka-biomila

Biomila

3720

Zdravá múka bohatá na bielkoviny vhodná na bežné varenie a pečenie celý popis produktu

Cena s DPH2,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Špaldová múka je bohatá na bielkoviny s vysokým obsahom lepku, je vynikajúca na pečenie. Prajeme Vám veľa zdravia zo špaldy!

V celozrnnej špaldovej múke zostávajú zachované všetky cenné zložky, charakterizujúce pšenicu špaldovú. Múka bohatá na bielkoviny s vysokým obsahom lepku je vynikajúca na pečenie a priame použitie v domácnosti namiesto klasickej múky. Pôžitok z jedla zvýrazňuje jemne oriešková chuť špaldy. Je výborná na prípravu chleba, na pečenie koláčov a rôznych zákuskov. Môže sa tiež používať na zahustenie pokrmov i na prípravu halušiek.
Zloženie: špaldová múka celozrnná múka z ekologického poľnohospodárstva

Pozn.: Rady pred prvým použitím špaldovej celozrnnej múky: Celozrnná múka je chuťovo výraznejšia ako biele múky, preto je spočiatku vhodné postupne pridávať k bielej múke 1/3-2/3 celozrnnej, kým pri použití prejdete na celých 100%. Farba pečiva je prirodzene tmavšia, cesto je tuhšie. Výrobky z celozrnnej múky sú sýtejšie a trvanlivejšie ako z bežnej bielej múky.

UPOZORNENIE: obsahuje lepok


Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1 kg
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Výborná na kváskový chlieb
13.06.2018

Domáci kváskový chlieb pečiem výlučne z tejto múky (len kvások mám z ražnej, aby bol odolnejší), pretože je špaldová, celozrnná, bio, slovenská a navyše cenovo dostupná. Chlebík si pečiem už rok a iný by som už ani nechcela

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu