Múka ovsená celozrná bezgluténová

Múka ovsená celozrná bezgluténová

6150

Bezlepková múka výborná pre celiatikov a na prípravu bezlepkových receptov celý popis produktu

Cena s DPH2,28 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Ovsená múka bez lepku, celozrnná je vhodná na prípravu všestranných jedál, v ktorých chceme aby chýbal lepok, prípadne bolo jeho množstvo minimálne. Múka je určená pre celiatikov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú vyradiť lepok zo svojej každodennej stravy. Múka sa pripravuje mletím ovsených vločiek.

Múka je mletá v mlyne, ktorý spracováva výhradne bezgluténové výrobky v chránených priestoroch, preto je kontaminácia lepkovými výrobkami vylúčená.

Ovsené vločky sú cenné najmä pre svoj obsah bielkovín, tukov, minerálnych látok, vitamínov skupiny B, vápnika, železa, fosforu a lecitínu. Ovos je vhodný pre celkové posilnenie organizmu, taktiež účinne znižuje cholesterol. Je bohatým zdrojom vlákniny, vďaka čomu pomáha predchádzať zápche a udržuje správnu činnosť hrubého čreva.


Ovos je výbornou potravinou pre diabetikov, pretože stabilizuje krvný cukor.

Prečo je táto ovsená múka bezgluténová?
-Je to technológiou samotného pestovania a spracovania bez možnosti kontaminácie gluténom. Použité vločky pravidelne prechádzajú prísnou kontrolou.

Neobsahuje GMO, konzervačné látky, aditíva alebo akékoľvek konzervanty, či umelé syntetické farbivá, jedná sa o čistý BIO výrobok v najvyššej kvalite.

Použitie: Je ideálna na koláče, sušienky, dolky a ďalšie. V klasických receptoch ňou nahraďte 20% celkového množstva klasickej múky.

Zloženie: 100% celozrnná, bezlepková ovsená múka

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem350g
Krajina pôvoduNemecko
Skladovaniev suchu a chlade
Bielkoviny13,2g
Sacharidy59,5g
Tuky6,7g
Energia1560kJ/370kcal
Soľ0,01g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili