Morské riasy Wakame

Morské riasy Wakame

Natural Jihlava, Humpolecká 28, 05861, Jihlava, ČR

6913

Zdravé morské riasy s vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok. Vhodné do polievok, zeleninových jedál.  celý popis produktu

Cena s DPH5,59 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 5 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 5 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,15 €.


Celý popis produktu

Popis: Odporúčame ich pridať do zeleninových jedál, či do rizota. Wakame riasy pridajte napríklad aj do polievok - ozvláštni jej chuť a dodá jej množstvo zdravotne dôležitých látok. 

Riasy servírujte síce v malých množstvách, ale zato pravidelne.

Wakame je veľmi blízka riase Kombu, v niektorých receptoch môže Kombu nahradiť.  Wakame je dlhá riasa s tmavozelenými listami, rastúca v okolí ostrova Hokkaidó. Riasy, ktoré sú vlastne akousi morskou zeleninou, obsahujú o 10-20 percent viac minerálnych látok ako bežná zelenina. 


Napriek vysokej schopnosti vstrebávať minerály neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky. Kde je stupeň znečistenia vody príliš vysoký, tam riasy proste nerastú.  


Zloženie: Morská riasa Wakame (Undaria pinnatifida). Prípadný biely povlak nie je na závadu. Jedná sa o vykryštalizovanú morskú soľ.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50g
Energia817kJ/199kcal
Tuky0,3g
Sacharidy0g
Bielkoviny1,8g
Soľ0,547g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduJaponsko

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili