Morské riasy Arame

Morské riasy Arame

Natural Jihlava

6914

Zdravé morské riasy s vysokým obsahom jódu, vápnika a vlákniny celý popis produktu

Cena s DPH5,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 5 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 5 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,15 €.


Celý popis produktu

Popis: Morské riasy Arame sú výborným kvalitným zdrojom jódu, vápnika a vlákniny. Pôsobia proti vysokému tlaku, vyťahujú ťažké kovy z tela, obsahujú vápnik, horčík, zinok, jód, sodík, železo, vlákninu, vitamíny. Odporúčame ich pridať do zeleninových jedál, či do rizota. Wakame riasy pridajte napríklad aj do polievok - ozvláštni jej chuť a dodá jej množstvo zdravotne dôležitých látok. Pre lepšie použitie v kuchyni sa krája na tenké rezance. Arame má sladkastú chuť, čo spôsobuje vysoký obsah prírodného cukru.

Morské riasy je vhodné zaradiť do jedálnička u každého človeka kvôli zlepšeniu hladiny jódu a správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Riasy servírujte síce v malých množstvách, ale zato pravidelne.

Napriek vysokej schopnosti vstrebávať minerály neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky. Kde je stupeň znečistenia vody príliš vysoký, tam riasy proste nerastú.  

ZloženieMorská riasa Arame (Eisenia bicyclis). Prípadný biely povlak nie je na závadu. Jedná sa o vykryštalizovanú morskú soľ.

Tip na prípravu: Riasy Arame opláchneme a namočíme do studenej vody na 10-15 minút. Potom vodu zlejeme a opláchneme. Možno ich použiť na prípravu polievok, do šalátov alebo s restovanou zeleninou. Varte po dobu 10 minút. Riasy zväčšia svoj objem min. 3-4x. Voda použitá na namáčanie rias je zdrojom cenných aromatických a výživovo významných látok.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50g
Krajina pôvoduJaponsko
Skladovaniev suchu
Bielkoviny0,8g
Sacharidy0g
Tuky0,3g
Energia181kJ/81,9kcal
Soľ0,377g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili