Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Celkové hodnotenie
3.7
3 Recenzie
Kvalita
(3.7)
Účinok
(3.7)
Na šampúchy nedám dopustiť. Perfektne penia, vlasy po nich zostávajú krásne lesklé, dobre sa rozčesávajú. Ale teraz priamo k tomuto produktu. Už po prvom umytí ma prestala svrbieť pokožka hlavy a lupiny boli preč. Prestali sa tvoriť. Keby som to na vlastnej koži nezažila, ťažko by som tomu uverila. Ale je to tak. Určite odporúčam :).
Pri používaní bežných komerčných aj drahších šampónov, som mala lupiny už hneď po umytí a zaťažené vlasy. Už po prvom umytí šampúchom sa mi citlivá pokožka hlavy upokojila a lupiny sa mi netvoria v takom množstve, vlasy sú ľahké a zlepšila sa mi aj štruktúra. Najskôr som bola prekvapená veľkosťou 30g, ale používam ho už druhý mesiac a stále je ho dosť(mám dlhé kučeravé vlasy a umývam si ich 2x do týždňa). Poriadne mi pení až na druhý raz a pekne sviežo vonia. Odporúčam a budem ho aj naďalej používať
Počas používania tohoto tuhého šampónu mi dosť vypadávali vlasy. Nevedel som prečo, až keď mi známa povedala, že jej z neho tiež vlasy vypadávali. Prestal som ho používať a po krátkom čase bolo všetko zase v poriadku. Takže za mňa určite nie, škoda peňazí.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa