Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Celkové hodnotenie
5
4 Recenzie
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Sú produkty, ktoré mám doma stále a stále ich objednávam a nehodlám sa s nimi nikdy rozlúčiť! Tento šampúch od Ponio rozhodne ´medzi ne patrí. Ponio je skvelá slovenská značka, ktorá má úžasné produkty, ktoré dokážu človeka, tak krásne rozmaznávať :-D
Tento malý "smradľavý" /lebo skutočne zapácha, ale po čase si zvyknete a už tú arómu nebudete vnímať/ zázrak skutočne funguje. Zabral na moje rýchlo sa mastiace vlasy, podráždenú, svrbiacu pokožku. Preč sú lupiny ! Pomohol aj mojej mamine, ktorá mala podobné problémy. Po krátkom čase som si všimla, že aj kvalita vlasov sa zlepšila. Na prvý pohľad vyzerá, že ho spotrebujete rýchlo, ale opak je pravdou. Naozaj stačí pár "pošúchaní" po pokožke, vlasoch a rozpeniť prstami. Nemusí sa báť, že vlasy budú "zaváňať" touto zvláštnou, dechtovou voňou. Naozaj nebudú! Pokiaľ máte problémy, či už s vlasmi, alebo pokožkou hlavy odporúčam vyskúšať. Neoľutuje, ako som neoľutovala ja.
Nahlásiť komentár Užitočná recenzia? 0 0
Keď som si ho prvýkrát objednala a rozbalila, moja tvár zdesenia bola na mieste. Ako si mám s touto smradlavou hnedou hmotou umývať hlavu? To myslia vážne? No nic, rozhodla som sa tomu dať šancu, lebo moja suchá pokožka podráždená si to jednoducho vyžadovala. Odvážila som sa ale len cez víkend???? stojím v sprche a napenim to smradľavé čudo, umyjem hlavu, zmyjem, vlasy vrzgaju- znak, že sú čisté. Použijem ešte velmi jemnunky balzam na vlasy a čakám kým uschne. Moja podráždená pokožka nesvrbela a ku podivu, vlasy po uschnuti vôbec nesmrdeli. A nemusela som ani tak často hlavu umývať, sampuch je proste jednicka. Objednala si ho aj kamoška pre manžela, ktorý má kozne problémy a už nič iné ani nepoužívajú. Je to taký malý smradlavucky zázrak ????????????????
Nahlásiť komentár Užitočná recenzia? 0 0
Odmalička mám atopický ekzém na pokožke tela, ale nikdy som nemala podobné problémy na hlave. Pripisujem to aj stresu, ale v poslednom polroku som mala problémy so svrbením hlavy a lupinami. Vyskúšala som niekoľko šampónov, boli dobré ale svrbenie neprestávalo. Šampúch som chcela vyskúšať už dlhšie, ale mala som zásobu šampónov. Tento používam 3 týždne a výrazne sa mi zlepšila pokožka hlavy. Svrbenie a lupiny sú preč. Používam ho aj na telo tak uvidíme. Je pravda, že smrdí, a vôňou mi pripomína mastičky, ktoré som používala na ekzém z lekárne. Ale je prakticky, malý, a páči sa mi jeho použitie. Určite vyskúšam aj iné podobné výrobky.
Nahlásiť komentár Užitočná recenzia? 0 0
Toto bol prvý šampúch, ktorý som sa rozhodol vyskúšať prioritne kvôli lupinám. Nebolo ich síce vidieť a občasné svrbenie hlavy až tak veľmi neprekážalo, ale vytáčalo ma to, že po čase som mal ramená mierne zaviate a nevedel som kedy sa to tam stihlo nazbierať.
No čo, po niekoľkých týždňoch sa účinok dostavil a s výsledkami som spokojný. Síce ten decht pyritión či jak sa to volá štípe oči keď sa do nich dostane, ale po pár umytiach sa dá ľahko naučiť ako si to ustriehnuť. Za mňa veľká spokojnosť
Nahlásiť komentár Užitočná recenzia? 0 0

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa