Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Celkové hodnotenie
4.6
5 Recenzie
Kvalita
(4.6)
Účinok
(4.6)
Túto škatuľku som si chcela objednať už dávnejšie ale bála som sa čo nájdem vo vnútri a či nebudem sklamaná a nakoniec som ju dostala ako darček od priateľa k meninám takže som bola naozaj prekvapená :)
Vo vnútri mojej škatuľky sa nachádzalo:
bio Jasmínový olej Saloos - 20ml - mám suchú pleť takže ma to nesmierne potešilo :) hned som ho vyskúšala a zistila som že my dvaja budeme kamaráti :)
krém na ruky od Weledy gránátové jablko 50 ml - pekne vonia, rýchlo sa vsiakne a hlavne netreba po 5 min. znova krémovať ruky :)
bylinný vlasový zábal na vlasy pre lesk, pevnosť a blahodárne pôsobí na vlasy - vzorka, ale myslím že vystačí aj na 2-3 použitia ( podľa dlžky vlasov )
šampon na vlasy od Milvy - vzorka
bioaktívny omlazujúci krém - vzorka
telový a masážni olej proti striám - vzorka
Neem zubnú pastu - vzorka
Weleda soľná pasta - vzorka
Ja som so svojím balíčkom spokojná a už sa ho nebudem báť sama objednať :)
Ale nabudúce by som doň nezaradila 2 vzorky zubných pást :)
Krabičku prekvapení som si objednávala po mnohých dobrých skúsenostiach s kozmetikou, ktorá sa v Babičkinej záhrade predáva. Chcela som vyskúšať niečo nové, lákali ma vzorky produktov a tiež mám rada prekvapenia :)
Prišla mi úhľadne zabalená krabička plná zaujímavých vecičiek. Najviac z nich ma zaujali vzorky deodorantu od Soaphorie, ktorý som dovtedy nemala odvahu si kúpiť a po jeho vyskúšaní ma presvedčil o tom, že funguje. Zubná pasta s Neemom je mojim obľúbeným produktom a bola aj v tomto balíčku. Bola som vďačná aj za vzorky aniónoch intímiek. V mojom balíčku bolo plné balenie sprchovacieho gélu od Weledy s granátovým jablkom, ktorý nádherne vonia a je super aj na moju suchšiu pokožku.
S balíčkom som bola spokojná a ak budem potrebovať darček pre niekoho, siahnem po krabičke prekvapení.
Pri hľadaní vianočných darčekov som si spomenula na túto krabičku prekvapení, ktorú som minulý rok kúpila ako vianočný darček pre moje 4kamarátky. Každý rok si dávame niečo originálne a keďže sú všetky štyri veľké parádnice vymyslela som im túto škatuľku. Boli z nej nadšené, každá dostala trochu iné produkty, najzaujímavejší bol asi deodorant, ktorý odvtedy používame všetky. Ďakujem za nápad!
Túto krabičku som si kúpila, pretože ma zaujala samotná idea akejsi "mačky vo vreci". Veľmi som sa tešila na to, aké prekvapenia nájdem. :) Cena všetkých produktov i bez vzoriek prevyšovala samotnú cenu škatuľky, čiže aj v tomto je to veľmi príjemné a musím skonštatovať, že pár z daných produktov som si neskôr kúpila aj samostatne, napríklad perfektný deodorant od Navie :)
Nápad so škatuľkou plnej prekvapenia je síce super, no asi by som venovala trocha viac kreativity pri zostavovaní samotnej krabičky. Bolo v nej zabalené šľahané telové maslo v plnom balení, mydlo v plnom balení, 2ks mydlových vzoriek a weleda vzorka detského oleja. Asi by som dala skôr z každého rožku trošku, trocha to celé prestriedať :)

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa