Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
tarika-pripravok-proti-akne-v-prasku

Hmotnosť: 20g
3,92 €
Celkové hodnotenie
5
4 Recenzie
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Dlhé roky ma trápi akné (a to už dávno nie som v pubertálnom veku). Vyskúšala som všetko možné, ani kožný lekár si so mnou nevie rady. Náhodou som natrafila na prášok Tarika a prečítala som si o jej zložení a účinkoch, zaujala ma najmä to, že ide o 100% prírodný produkt. Rozhodla som sa vyskúšať a ľutujem, že som sa k nej nedostala skôr! Približne po 7-mich dňoch použitia som videla prvé zmeny - pleť je jemnejšia, nerobia sa mi nové vyrážky a aj fľaky, ktoré mi ostali po starých vyrážkach začínajú blednúť. Po nanesení masky pleť dosť štípe, ale dá sa to vydržať (štípanie je uvedené aj na letáčiku - lieči ranky). Určite odporúčam ;)
Používala som ju pravidelne a pleť sa naozaj výrazne zlepšila.
Používala som ju pravidelne a pleť sa naozaj výrazne zlepšila. Určite odporúčam, je lepšia ako všetky mastičky a vodičky z lekárne. Na citlivú pleť asi nie je moc vhodná, dosť vysušuje.
Mám problémy s akné a v zime sa to výrazne zhoršilo no natrafila som na tariku a určite ju odporúčam pleť sa mi zlepšila a pri pravidelnom používaní sa mi prestali robiť väčšie vyrážky. Určite odporúčam ja som veľmi spokojná. :)

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa