Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
neti-konvicka-na-vyplach-nosa-slanou-vodou

Farba: modrá
7,91 €
Celkové hodnotenie
5
5 Recenzie
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Odporúčam každému - táto vecička je niečo ako zubná kefka, len do nosa - čiže mala by byť súčasťou osobnej hygieny, či už ako prevencia alebo na liečbu nádchy / alergie. V čase vyššieho výskytu kvapôčkovej infekcie si preventívne vyplachujem nos. Zaberá mi to lepšie ako naparovanie nad hrncom s morskou soľou.
Dobrý deň, chcela som sa opýtať na čistenie a dezinfekciu konvičky. Stačí ju vyvarit vo vriacej vode?
Chcem dodať odvahu a trpezlivosť pri učení sa ako správne s ňou narábať, mne to chvíľu trvalo, kým som našla ten správny sklon a istotu, že to robím dobre. Krásne zvodnatí hlieny, hlavne ráno pri začínajúcej infekcii a tiež mi konvička pomohla pri alergii, keď mi nezaberali už ani večerné lieky a táto vecička mi vtedy najviac pomohla. Môžem len odporučiť.
Určite odporúčam postupovať podľa návodu, prípadne si pozrieť video na youtube. Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť a aspoň máte predstavu, do čoho idete. Pri zbavovaní sa liekov na alergiu mi veľmi pomohla. Spolu s detoxom a čajíkmi. Treba vydržať ;) Budete spokojní.
Veľmi odporúčam najmä alergikom a ľuďom, ktorí majú problém s nosovou prepážkou, ja som pred tým skúšala kadejaké kvapky, morskú vodu a pod, ale najviac mi zaberá preplachovanie nosovej dutiny konvičkou so slanou vodou. Možno to vyzerá strašidelne, ale nie je to nič nepríjemné, ja som si zvykla a používam ju veľmi často.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa