Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Menštruačný kalíšok Gaia Cup

Ekologická a zdravá náhrada za vložky alebo tampóny. Pre menštruačný cyklus bez nepríjemností

Čítať ďalej
17,83 € (s DPH)
*
Kód:
4383/298
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Veľkosť (rozkliknite)
Skladom
Popis

Popis: Menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu. Jednoduché používanie, dlhá životnosť. Pohodlný a spoľahlivý, perfektné riešenie pre všetky druhy športov a voľnočasových aktivít. Ekonomický - odpadá potreba opakovaných nákupov pomôcok dámskej hygieny. Ekologický - nevytvára sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie. Priaznivý pre zdravie - nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie. Šetrí vaše zdravie.

Používaním kalíška Gaia Cup uchránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny. Šetrí vaše peniaze. S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť minúť ani korunu za vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkom utratíte za celých tých asi 40 rokov menštruačného cyklu. Šetrí životné prostredie. S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť vložky ani tampóny vyhadzovať do odpadkov. Viete si predstaviť, akú veľkú kopu nerozložiteľnej a nerecyklovateľnej buničiny preloženou plastom používaním kalíška Gaia Cup proste nevytvoríte?

Materiál: Lekársky silikón

Obsah balenia: menštruačný kalíšok, biobavlnené vrecúško na kalíšok, prateľná slipová vložka z biobavlny, čistiaci prostriedok 50g

Poznámka: V ponuke sú veľkosti S a L. Veľkosť M sa nevyrába. Veľkosť S odporúčame ženám, ktoré ešte nerodili, veľkosť L pre ženy po pôrode.

Čítať ďalej
Detaily produktu
4383/298

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Česká republika
Váha/gramáž/objem
1ks
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
1 ďalší produkt v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa