Kostihojová pasta

Kostihojová pasta

Hanus

2733

Skvelá masť na zlomeniny, vyvrtnutia, modriny, kŕočvé žily, opuchnuté nohy.. celý popis produktu

Cena s DPH3,10 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 3 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 3 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,09 €.


Celý popis produktu

Kostihoj (obkladová pasta)

Popis: Podpora tvorby kalusu pri zlomeninách, regenerácia tkanív, protizápalové účinky, mierne tlmivý vplyv na bolesť

Indikácie: mechanické poškodenia a zápalové procesy spojivových tkanív (kostí, okostice, chrupavky, šliach, svalov), zlomeniny, vyvrtnutia, pohmoždeniny, krvné podliatiny, zápaly okostice, žíl, kĺbov a svalov, tzv. tenisový lakeť, kŕčové žily, opuchliny

 

Spôsob použitia: Na postihnuté miesto nanesieme asi 1 mm hrubú vrstvu prípravku a dôkladne prekryjeme polyetylénovou fóliou a následne teplým odevom. Obklad necháme pôsobiť aspoň jednu hodinu, prípadne dlhšie (najviac počas trvania nočného spánku). Po odstránení obkladu ošetrené miesto očistíme od prípravku hygienickým papierom, zaschnuté miesta umyjeme teplou vodou. Aplikujeme 1 až 2 krát denne. Pri dlhodobom každodennom použití je vhodné po troch týždňoch liečbu na jeden týždeň prerušiť. Prípravok sa nesmie aplikovať na otvorené rany.

 

Kontraindikácie: Nie sú známe.

 

Upozornenie: Prípravok sa smie aplikovať iba na neporušenú pokožku. Použitie počas tehotenstva je vhodné konzultovať s lekárom.

Prípravok obsahuje jemne zhomogenizovaný čerstvý koreň kostihoja lekárskeho. Pomocné látky sú pridané iba z dôvodu stabilizácie a vhodnej aplikovateľnosti prípravku na pokožku.

Zloženie:

 100 g prípravku obsahuje:

Symphyti radix recens 55,7g
Ethanolum 95% 17,7g
Propylenglycolum 26,6gParametre tovaru
Váha/gramáž/objem55g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduSlovensko
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Výborný pomocník
13.06.2018

Tento krémik som si kúpila ako zdravšiu alternatívu Voltarenu a som s ním veľmi spokojná. Tlmí bolesť rovnako spoľahlivo, akurát treba rátať, že sa človek troška od toho zababre, keďže je čierny :)

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu