Tekvicový olej s organicky viazaným jódom

tekvicovy-olej-s-organicky-viazanym-jodom-Turianica

OLJARNA FRAM

3794

Originálny patentovaný tekvicový olej prof. Turianicu s aktívnym jódom celý popis produktu

Cena s DPH49,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Porucha štítnej žľazy? Zo skúsenosti, fortuna vitae je riešením. Základným stavebným prvkom pre správnu činnosť štítnej žľazy a tiež celého endokrinného systému je jód. V prostredí, v ktorom žijeme a tiež v strave, ktorú konzumujeme máme enormný nedostatok jódu. Nezávisle od týchto podmienok spotrebúvame jód vo zvýšenej miere a to predovšetkým pri strese. Čím vyššia je aktivita človeka, vrátane tehotenstva, rastu detí, chorôb, príjmu alkoholu, psychickej záťaže, stresu, tým je spotreba jódu vyššia. Tým vznikajú poruchy štítnej žľazy a práve tu je riešením Fortuna vitae - originál prof. Turianica. S nedostatkom jódu sa začínajú fyziologické komplikácie a nastupujú civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle chudnutie, nespavosť, pankreatitída, lámanie nechtov, problémy s pamäťou, hepatitída, rakovina hrubého čreva, ženské problémy (cysty, nádory na krčku maternice, prsníkoch a vaječníkoch), u mužov predovšetkým prostata, problém s potenciou a kardiovaskulárne ochorenia. Na všetky spomenuté ťažkosti je výborným riešením tekvicový olej Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianica s aktívnym organicky viazaným jódom. Je vhodný pre deti aj dospelých, pre všetkých, ktorí pracujú a žijú v neustálom strese. Je dôležitý pre ženy v staršom veku na všetky ženské problémy, vrátane menopauzy, ale tiež pre mužov - andropauza. Predchádza zápalu prostaty, prípadne ju pomáha ukľudňovať. Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianica v neposlednom rade upravuje metabolizmus, čím pomáha redukovať prípadnú nadváhu. Fortuna vitae - original prof. Turianica je nápomocná aj pri prevencii proti rakovine. Dostatočná úroveň jódu je dôležitá pre zdravý fyzický a mentálny vývoj dieťaťa počas tehotenstva a následne kojenia.

Fortuna Vitae original prof. Turianica charakteristika:

•  normalizácia funkcie štítnej žľazy,

•  zabraňovanie vzniku a rozvoju kardiovaskulárnych ochorení,

•  prevencia vzniku osteoporózy,

•  úprava osteoporózy (až o 2 stupne)

•  spevňovanie kostného tkaniva (umožňuje naviazanie vápnika),

•  zlepšovanie zapojenia vápnika a fluóru do zubnej skloviny.

Fortuna Vitae original prof. Turianica zvyšuje:

•  efektivitu energetického metabolizmu,

•  obrannú schopnosť imunitného systému,

•  zvyšuje intelektuálne schopnosti populácie,

•  kvalitu života a duševnú rovnováhu.

Fortuna Vitae originál prof. Turianica reguluje:

•  metabolizmus bielkovín, tukov, cukrov a minerálnych látok,

•  procesy detoxikácie produktov metabolizmu,

•  obnovu buniek, reparáciu tkanív a fyziologickú výkonnosť organizmu.

Prírodný produkt Fortuna Vitae originál prof. Turianica je unikátna forma organicky viazaného aktívneho jódu a je chránená patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR.  

Zloženie: kyselina olejová, palmitová, stearová, linolová, alfa-linolénová, arachidová

Odporúčané dávkovanie: 10 ml denne. Pri zvýšenej radiácii je odporúčané dávkovanie: 2 dni  4x10 ml (10ml = 1 polievková lyžica) počas dňa, 2 dni  3x10 ml, 3 dni  2x10 ml, potom pokračujeme 1x10ml ráno (organicky viazaným jódom sa nie je možné  predávkovať).

Pozn.: Pri našich zákazníkov ponúkame aj osobné/telefonické konzultácie s našou poradkyňou, ktorá vám vysvetlí ako užívať olej v prípade, že užívate Euthyrox a ako znižovať dávky liekov. Spolu s kúpou olej dostanete na ňu automaticky aj kontakt.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem235g
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniena suchom mieste pri teplote 15-25°C
Tuky99,95g na 100g
Energia3698kj(883kcal) na 100g
Nasýtené mastné kyseliny15,79g na 100g
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Dá sa to. Idem ďalej.
25.06.2019

Nevedela som si predstaviť, že je možné nahradiť akúkoľvek dávku Euthyroxu akýmsi olejom. Môj endokrinológ ma k tomu nikdy neviedol a zrejme tomu sám neverí. Po prednáške o tomto oleji som ho teda vyskúšala. Užívanie a postupné znižovanie liekov som odkonzultovala s pani poradkyňu. Zo 175 som aktuálne na 100, asi za 2 mesiace. Cítim sa dobre a aj krvné testy boli v norme. Idem teda ďalej :)

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu