Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Rukolový Olej 135ml Egylife

Komplex vitamínu B, ktorý sa nachádza v prírodnom oleji zo semien rukoly, posilňuje nervový systém a udržiava svaly

Čítať ďalej
Limitovaná akcia
14,41 € (s DPH) 17,99 €
*
Kód:
12611
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Prírodný rukolový olej Egylife

Komplex vitamínu B, ktorý sa nachádza v prírodnom oleji zo semien rukoly, posilňuje nervový systém a udržiava svaly. Vyvážený pomer stopových prvkov spomaľuje hromadenie solí v tele a znižuje hladinu zlého cholesterolu, podporuje elimináciu toxínov, zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov a aktivuje všetky druhy metabolizmu.

.

Zloženie oleja Egylife zo semien rukoly

Prírodný, za studena lisovaný olej zo semien rukoly obsahuje karotenoidy, retinol, kyselinu askorbovú, vitamíny skupiny E, B, K a PP, sodík, železo, meď, mangán, draslík, vápnik, fluór, selén, zinok, horčík, mastné kyseliny a antioxidanty.

.

Olej z rukoly Egylife pre zlepšenie pohybu

Olej zo semien rukoly má vysoký obsah draslíka, ktorý pomáha normalizovať rovnováhu kĺbovej tekutiny, zlepšuje pohyb kĺbov a pomáha obnoviť a posilniť tkanivo chrupavky.

.

Výhody rukolového oleja pre zdravie

Komplex vitamínu B, ktorý sa nachádza v prírodnom oleji zo semien rukoly, posilňuje nervový systém a udržiava svaly. Vyvážený pomer stopových prvkov spomaľuje hromadenie solí v tele a znižuje hladinu zlého cholesterolu, podporuje elimináciu toxínov, zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov a aktivuje všetky druhy metabolizmu.

Vďaka obsahu jódu a flavonoidov posilňuje steny ciev a je používaný pri problémoch so žilami a pri vysokom krvnom tlaku. Olej zo semien rukoly zvyšuje hladinu hemoglobínu v krvi a predchádza tak anémií. Obsahuje tiež jód a používa sa na prevenciu chorôb štítnej žľazy.

.

Olej Egylife z rukolových semien pri diéte

Olej zo semien rukoly podporuje chudnutie a používa sa v rôznych diétnych programoch. Olej podporuje trávenie a odstraňuje zápchu čriev. 

.

Rukolový olej Egylife pre vlasy

Olej zo semien rukoly je vynikajúcim bojovníkom proti vypadávaniu vlasov. Pravidelné používanie posilňuje a vyživuje vlasové folikuly. Predchádza lámaniu vlasov, hydratuje ich a robí ich pružnejšími. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča vnútorné aj vonkajšie použitie oleja zo semien rukoly.

.

Rukolový olej Egylife počas tehotenstva

Olej z rukoly je prospešný pre tehotné a dojčiace matky vďaka svojej vysokej koncentrácii vitamínov rozpustných vo vode a tukoch, vápnika a železa. V období hormonálneho stresu pomáha vyživiť telo všetkými potrebnými fytonutrientmi a aktivuje procesy syntézy materského mlieka.

.

Olej Egylife zo semien rukoly pre mužov

Tento olej bol v starovekom egypte používaný ako liek na zvýšenie mužskej potencie. V dnešnej dobe sa používa na prevenciu a liečbu erektilnej dysfunkcie. Olej z rukoly zvyšuje mužskú potenciu, zvyšuje a predlžuje citlivosť a pocity v intímnom živote a udržuje mužské telo silné, energické a v dobrej kondícii.

.

DÁVKOVANIE Rukolového oleja Egylife

Odporúčané dávkovánie: 2–3 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku).

Pravidelnou konzumáciou olej z rukoly podporuje chudnutie. Zlepšuje pohyb kĺbov a pomáha obnoviť  tkanivo chrupavky.  Olej z rukoly zvyšuje mužskú potenciu  a udržuje mužské telo v dobrej kondícii. Je používaný pri problémoch so žilami a pri vysokom krvnom tlaku,

Obsahuje jód, je vhodný ako prevencia chorôb štítnej žľazy rovnako je jód dôležitý pri vstrebávaní ďalších stopových prvkov. Užívajte olej z rukoly  priamo, alebo využite jeho špecifickú chuť a podporte ním svoje kulinárske výtvory.

Čítať ďalej
Detaily produktu
12611
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa