Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Oregánový olej BIO 100ml

Olej z oregana je už od nepamäti používaný ako rýchla a veľmi efektívna pomoc proti plesniam

Čítať ďalej
20,43 € (s DPH)
*
Kód:
3629
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené1
Pridať do želaní
dostupnosť 1-3 dni
Popis

Popis: Oreganový olej za studena lisovaný sa získava z aromatickej, stredomorskej rastliny tradične používanej na podporu trávenia, dýchania a funkcii kĺbov (Origanum vulgare). Oregano ľudia od nepamäti používali ako pomoc proti plesniam, a to nielen proti tým na povrchu tela, ale aj tým, ktoré napadajú vnútorné prostredie organizmu.  Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.  Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare, olej z oregana 20%)  

  • Normálnej funkcie črevného traktu a žalúdka
  • Antioxidant
  • Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak
  • Normálnej funkcie horných dýchacích ciest
  • Dojčenie
  • Normálnu činnosť pečene
  • Duševný výkon - spánok
  • Normálne funkcie žlčníka
  • Imunita

Zloženie: BIO slnečnicový olej, BIO Oreganový olej za studena lisovaný (25%-ný podiel z objemu)

Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa - podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby.

Použitie: Rastlina obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol. Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a slizničné infekcie. Lekári olej používajú na liečbu infekčných ochorení. Oreganový olej obsahuje  najmä fenolové  zlúčeniny  nazývané carvacrol, známe pre svoje širokospektrálne, protiinfekčné vlastnosti, a preto je vysoko efektívny anti-vírusový, anti-hubový, antibakteriálny a dezinfekčný prostriedok. Mnohé štúdie  ukázali, že olej z oregana  je schopný zabiť celý rad baktérií a plesní. Viac ako 30  štúdii bolo zverejnených na antimikrobiálne vlastnosti oleja z oregana. Najmä sa ukázalo, že olej z oregana vnútorne 19 z 25 skúmaných bakteriálnych kmeňov vyliečil, ďalšie štyri vykázali dobrý účinok liečby, olej z oregana eliminuje ľudský koronavirus a  zabraňuje replikácii  vírusu v infikovaných  hostiteľských bunkách. Olej je vhodný pre ľudí postihnutých plesňami, pri kvasinkovej, kožnej a slizničnej infekcii, ide o silný antioxidant a prírodné antibiotikum s protizápalovým účinkom, pôsobí ako prevencia a podporná liečba tráviacich, žalúdočných a žlčníkových problémov, odporúča sa pri infekčných hnačkách, ale aj pri zápchach, pri postihnutí parazitmi, pomáha pri kožných problémoch (akné, lupienka, bradavice, kožné a nechtové plesne), pozitívne pôsobí pri infekciách dýchacích ciest, zápalov stredného ucha, alergiách, astme, je veľmi dobrý ako podpora liečby helikobakterovej infekcie a takisto ako prevencia pred jeho opätovným návratom.

UPOZORNENIE: Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zmenšenie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku.

Tip Babičkinej záhrady: Ak máte problémy s tým, že sa vám vracajú zápaly, mykózy alebo infekcie je pravdepodobné, že sa vo vašom tele môže nachádzať plesňové ochorenie. Nemusíte siahať po liečbe antibiotikami, oregánový olej je jedno z najsilnejších prírodných antibiotík, zabíja väčšinu baktérií, ktoré poznáme, hlavne baktérie spôsobujúce plesňové ochorenia. Vhodný je aj pre ženy, ktoré trpia mykotickými ochoreniami, svrbením v pošve, gynekologickými problémami.Čítať ďalej
Detaily produktu
3629

Doplňujúce údaje

Skladovanie
na tmavom a chladnom mieste do 22°C
Krajina pôvodu
Nemecko
Váha/gramáž/objem
100ml
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa