Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Olej z egyptskej čiernej rasce 135ml Egylife

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi

Čítať ďalej
Limitovaná akcia
14,99 € (s DPH) 18,74 €
*
Kód:
12609
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Prírodný olej z egyptskej čiernej rasce Egylife

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Posilňuje sexuálne funkcie mužov, používa sa pri problémoch s počatím a zabraňuje dysfunkcii prostaty.

.

Prírodný olej z egyptskej čiernej rasce výhody a účinné zložky

Olej z čiernej rasce je účinný imunomodulátor. Olej z čiernej rasce obsahuje vitamíny A, B, C a E, ako aj vápnik, fosfor, zinok, železo, horčík, mangán, flavonoidy, esenciálne oleje, esenciálne aminokyseliny a omega-3, 6 a 9. Spomaľovaním proliferácie (rozmnožovania) rakovinotvorných olej z čiernej rasce bojuje proti onkologickým ochoreniam.

Prírodný olej z čiernej rasce sa používa aj pri chorobách ako: hepatitída, cirhóza, choroby žalúdka a dvanástnika; chorobách pohybového aparátu-reuma; Má pozitívny vplyv na kardiovaskulárne patológie, ochorenia obličiek a močového mechúra, bronchitídu, bronchiálnu astmu, zápal prínosových dutín a alergie akéhokoľvek druhu.

Zlepšuje trávenie a pohyblivosť čriev. Tento olej má navyše antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové vlastnosti a pomáha pri liečbe kožných chorôb.

.

Olej z egyptskej čiernej rasce Egylife a cukrovka

Tento olej preukázateľne lieči cukrovku typu I a typu II, pretože reguluje hladinu cukru v krvi. Olej z čiernej rasce obsahuje silné antioxidanty, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie diabetikov.

.

Výhody prírodného oleja z egyptskej čiernej rasce Egylife pre zdravie

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Posilňuje sexuálne funkcie mužov, používa sa pri problémoch s počatím a zabraňuje dysfunkcii prostaty. Tento olej má schopnosť zničiť obličkové kamene a odstrániť piesok z močového mechúra.

Olej z čiernej rasce obnovuje imunitný systém a používa sa pri chorobách, ako je napríklad zápal prínosových dutín, suchý kašeľ, astma, astmatická bronchitída, prechladnutie, zápal mandlí a podobne. Odporúča sa pre ľudí s vysokým krvným tlakom.

.

Olej z egyptskej čiernej rasce Egylife ako prírodný antioxidant

Existuje množstvo vedeckých štúdií, ktoré dokázali schopnosť prírodného oleja z čiernej rasce vyčistiť telo od škodlivých látok, ktoré zostávajú v tele po procese trávenia, a tiež ochrániť organizmus pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Účinok tohto produktu lisovaného za studena sa dosahuje zvýšením počtu buniek Natural Killer T (NKT). Vedci považujú silu oleja z čiernej rasce za zrovnateľnú s piatimi najsilnejším antibiotikami, Na rozdiel od nich je čierna rasca bez vedľajších účinkov na náš organizmus.

.

Olej z egyptskej čiernej rasce Egylife pre pokožku

Prírodný olej z čiernej rasce je vhodný na liečbu ekzémov, psoriázy, neurodermatitídy, rôznych kožných chorôb, plesňových infekcií a akýchkoľvek druhov alergie. Je účinným bojovníkom proti akné a silným prostriedkom na hojenie rán. Dodáva pokožke prírodné živiny a vitamíny.

.

Olej z egyptskej čiernej rasce Egylife na psoriázu

Psoriáza je kožné ochorenie spôsobené zvýšenou imunitnou reakciou. Prírodný olej z čiernej rasce reguluje aktivitu imunitných buniek a zlepšuje schopnosť tela znižovať abnormálne množenie kožných buniek.

.

Olej z egyptskej čiernej rasce Egylife na vlasy

Olej z egyptskej čiernej rasce je senzáciou v starostlivosti o vlasy. Jeho používanie prispieva k rýchlemu rastu vlasov a posilneniu vlasových folikulov. Pri pravidelnom používaní prestanú vlasy vypadávať, pokožka hlavy nebude svrbieť a odstránia sa lupiny.

Kontraindikácie: neodporúčané na vnútorné použitie počas tehotenstva; neodporúča sa pacientom s transplantovanými orgánmi.

.

DÁVKOVANIE Oleja z egyptskej čiernej rasce Egylife

Dávkovanie: odporúčané dávkovanie pri užívaní: 1-4 kávové lyžičky denne. Pre najlepší účinok sa odporúča brať ráno nalačno. Počas dňa pred jedlom alebo ho môžete pridať priamo do jedla ako dochucovadlo. Vzhľadom na jeho špecifickú chuť dosiahnete veľmi zaujímavý výsledok.

V chrípkovom období, pri prechladnutí by sa mal stať stálou súčasťou Vášho jedálnička. Môžete ho zmiešať s medom, či čerstvou ovocnou šťavou. Táto skvelá zmes je účinným prostriedkom na podporu imunity.

Ak sa rozhodnete pre pravidelné denné užívanie oleja z čiernej rasce ( odporúča sa prerušovaný trojmesačný cyklus ) – rozhodnete sa pre kvalitné organické profilaktikum. Čierna rasca je účinnou prevenciou nielen pre choroby dýchacieho traktu, ale aj pre celú škálu ďalších ochorení.

Čítať ďalej
Detaily produktu
12609
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
Žiadne položky
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa