Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Lieskovcový Olej 135ml Egylife

Olej z lieskových orechov spomaľuje rozmnožovanie rakovinových buniek

Čítať ďalej
20,24 € (s DPH)
*
Kód:
12613
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Prírodný lieskovcový olej Egylife

Vedecké štúdie dokázali, že prírodný lieskový olej spomaľuje rozmnožovanie rakovinových buniek. Dlhodobé pravidelné vnútorné používanie tohto oleja zabráni rastu prekanceróznych a rakovinotvorných buniek. Lieskovcový olej výrazné zlepší celkovú pohodu a zdravie tela.

.

Výhody lieskového oleja Egylife pre zdravie

Lieskovcový olej je bohatý na draslík, ktorý je dôležitý pre optimálne fungovanie mäkkých tkanív v tele a pre zdravie pokožky. Olej z lieskových orieškov obsahuje vápnik, ktorý posilňuje kosti, zuby svalové tkanivo a cievy.

Lieskovcový olej sa používa pri liečbe kŕčových žíl a kapilárnej dilatácie. Denná dávka železa a horčíka, ktorá sa nachádza v lieskovcovom esenciálnom oleji, reguluje funkciu nervov a svalov.

.

Olej z lieskových orieškov Egylife pri prevencií a liečbe rakoviny

Vedecké štúdie dokázali, že prírodný lieskový olej spomaľuje rozmnožovanie rakovinových buniek. Dlhodobé pravidelné vnútorné používanie tohto oleja zabráni rastu prekanceróznych a rakovinotvorných buniek. Lieskovcový olej výrazné zlepší celkovú pohodu a zdravie tela.

.

Antioxidačné vlastnosti lieskovcového oleja Egylife

Antioxidanty obsahujúce vitamín E spomaľujú proces starnutia a chránia pred voľnými radikálmi, ktoré sú zodpovedné za odumieranie buniek, vnútorných orgánov a popraskanej pokožky.

.

Lieskový olej Egylife pre zdravie srdca

Bolo vykonaných niekoľko vedeckých štúdií ktoré potvrdili, že lieskový olej je prospešný pre zdravie srdca. Pravidelný príjem oleja z lieskových orieškov môže účinne znížiť hladinu nezdravého cholesterolu. Taktiež reguluje krvný tlak a znižuje riziko vzniku srdcových chorôb.

.

Lieskový olej Egylife pre lepšie zdravia mozgu

Olej z lieskových orechov obsahuje množstvo vitamínu E, mangánu, folátu, tiamínu a mastných kyselín, vďaka čomu podporuje zdravie mozgu. Vedecké štúdie potvrdili, že vitamín E zlepšuje kognitívne schopnosti a spomaľuje opotrebovanie mozgu, čím pomáha predchádzať neurodegeneratívnym ochoreniam, ako je napríklad demencia, Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba. Mangán zlepšuje činnosť mozgu a tiamín je dôležitou zložkou v nervových funkciách celého tela, a preto je známy ako „vitamín pre nervy“. Štúdie potvrdili zlepšenie pamäte pri pravidelnom užívaní lieskovcového oleja.

.

Lieskovcový olej Egylife a starostlivosť o pleť

Esenciálny olej z lieskových orieškov je bohatý na draslík, ktorý je dôležitý pre optimálne fungovanie mäkkých tkanív tela a pre zdravie pokožky. Olej z lieskových orieškov má hydratačné a zmäkčujúce účinky, keďže obsahuje množstvo esenciálnych mastných kyselín, vrátane kyseliny linolovej, ktoré pokožku dokonale hydratujú. Olej sa môže používať samostatne alebo pridaním do kozmetických výrobkov. Lieskový olej je jedným z najlepších olejov pre mastnú a problematickú pleť. Sťahuje póry a odporúča sa aj pri liečbe rosacey.

.

Lieskový olej Egylife na vlasy

Olej z lieskových orieškov je ideálny pre použitie na vlasy. Podporuje ich rast a udržiava ich zdravé.

.

Lieskový olej Egylife na varenie

Esenciálny olej z lieskových orieškov má sladkú chuť, vďaka čomu bude skvelým doplnkom do vašej kuchyne.

.

DÁVKOVANIE Lieskovcového olej Egylife

Odporúčané dávkovánie: 2–3 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku).

Pri srdcovo-cievnych ochoreniach sa odporúča kúra v trvaní 1-2 mesiace. Pravidelný príjem oleja z lieskových orechov múže znížiť hladinu nezdravého cholesterolu. Účinné látky získané studeným lisovaním lieskových orechov pomáhajú regulovať krvný tlak, znižujú riziko srdcových chorôb. Štúdie potvrdili pri jeho dlhodobom terapeutickom užívaní, dopĺňaným využitím v bežnej príprave jedál zlepšenie pamäte. 

Čítať ďalej
Detaily produktu
12613
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
Žiadne položky
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa