Shiitake, huby v tabletách

3290

Liečivá huba zameraná hlavne na riešenie problémov s dýchacími cestami a pečeňou celý popis produktu

Cena s DPH24,90 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Prírodný produkt. Shiitake  pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Pleurotus ostreatus. Kultivačný systém je patentovaný a certifikovaný. Domovinou tejto lupeňovej drevnej huby s hnedými klobúkmi červenkastého nádychu a belavými šupinami je Japonsko, Čína a ázijské štáty s miernym podnebím.

SHITAKE Shitake je vzácna pre jej liečivé účinky zamerané najmä na choroby horných dýchacích ciest, zlý krvný obeh a ťažkosti s pečeňou. Liečivá huba Shitake má prirodzené antibakteriálne účinky a pomáha pri liečbe vredov a žalúdočných problémov. Huby Shitake pôsobia ako špongia, ktorá vysáva jedovaté látky z tela a preto účinne absorbovala rádioaktívne žiarenie. Štúdie zistili protinádorové účinky, znižovanie hladiny cholesterolu a vysokého krvného tlaku. Klinické štúdie ukázali predĺženie života pacientov s pokročilou rakovinou žalúdka a hrubého čreva, ktorí sa liečili chemoterapiou.

Zloženie 1 tablety: 500 mg Húževnatec jedlý, Shiitake

Dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne

Obsah balenia: 90 tabliet/68,4 g, každá tableta obsahuje 500 mg biomasy

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR. 

 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem68,4g
Krajina pôvoduVeľká Británia
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu