Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Maitake huba extrakt

Maitake tradičná čínska huba odstraňuje zápal, má prečisťujúce účinky

Čítať ďalej
24,06 € (s DPH)
*
Kód:
3291
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Maitake (trsovnica lupeňovitá), alebo tancujúca huba, je veľmi populárna huba a v súčasnosti sa pestuje po celom svete. Tradičná čínska medicína verí v jej prečisťujúce účinky a využíva ju už tisíce rokov.

Chudnutie, odstraňuje zápal, posilňuje hrubé črevo a obličky, ženské onko problémy

Na týchto stránkach sa o účinkoch Maitake príliš nedozviete. Hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Prečo je 30% polysacharidov pri našej Maitake optimálna koncentrácia? Viac tu.

Testované v nemeckom Agrolabu.

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa, v preklade tancujúca huba, tento názov vychádza z reakcií hľadačov, ktorí od radosťi tancovali, keď túto úžasnú a vysoko cenenú hubu našli) obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, vitamínmi a minerálmi začínajúc, polysacharidmi, proteoglykánmi (D-frakcia), fenolmi, flavonoidmi a nenasýtenými mastnými kyselinami nekončiac.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou horúcovodné extrakcie ponúkame vysoko kvalitný výťažok z maitake v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky:

min. 30 % polysacharidov (reálne býva 33-34 %)

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v želatínových alebo rastlinných kapsulách (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)

Hmotnosť balenia netto: 55,8g

 

Zloženie v 1 kapsule:

Maitake, Grifola frondosa, 100% čistý extrakt - 500mg

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

O Maitake

Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa, v preklade tancujúca huba, tento názov vychádza z reakcií hľadačov, ktorí od radosťou tancovali, keď túto úžasnú a vysoko cenenú hubu našli) je chorošovitá parazitická huba s plodnicou, ktorá má podobu veľkého trsu, ten je tvorený nohou s až množstvom zrastených klobúkmi. Plodnica Maitake tak dosahuje šírku aj 100 cm. Rastie pri bázach stromov a pňoch. Maitake má domovinu v Ázii a na severe Ameriky, ale v súčasnosti je rozšírená po celom svete a pestuje sa aj komerčne.

 

Maitake je populárna v kulinárstve, má bohatú delikátnu chuť a veľmi príjemnú arómu, ale ešte viac je známa ako medicinálna huba využívaná po tisíce rokov v tradičnej čínskej medicíne, zatiaľ čo „západné kultúry“ ju prvýkrát popísali až v roku 1785, a to škótsky mykológ James J. Dickson. Maitake obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, vitamínmi a minerálmi počínajúc, polysacharidmi, proteoglykánmi (D-frakcia), fenolmi, flavonoidmi, nenasýtenými mastnými kyselinami nekončiac.

 

Viac informácií o Maitake nájdete v Hubári alebo v sekcii Účinky.

Dávkovanie:

zvýšená dávka: 3–10 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom alebo praktikom čínskej medicíny)

bežná dávka: 1–2 kapsule denne

odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

kapsule užívajte na lačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom

pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok. Napríklad vo forme extraktu brazílskej čerešne Aceroly.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejede o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Využiť môžete aj našu Poradňu.

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej
Detaily produktu
3291

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Česká republika
Váha/gramáž/objem
55,8g / 90 kapsúl
Recenzie(1)
Celkové hodnotenie
5
1 Recenzia
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Tento produkt mi bol odporučený užívať na chudnutie popri zmene stravy viac na rastlinnú bez polotovarov, veľa obilnín, a tiež k tomu pohyb. Užívam už niekoľko mesiacov a mám pokračovať ďalej.
Určite úlohu zohráva aj správna strava a k tomu ako podpora tieto huby. Verím že to bude pokračovať až do vytúženej váhy

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Kvalita
TČM
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu