Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Bezfarebný zábal na vlasy henna 100g

Liečivá a regeneračná sily pre vaše vlasy. Posilní vlasy jemné a lámavé, podporí rast nových vlasov a dodá im lesk a objem

Čítať ďalej
4,83 € (s DPH)
*
Kód:
4049
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tonovacích účinkov, vhodný pre sveltohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými vlasovými farbivami ako henna, indigo, orech alebo marena. Pravidelným a častým používaním tohto zábalu na vlasy sa hlbkovo regenerujú vlasy i vlasová pokožka.

Zloženie/Ingredients: Cassia italica, Lawsonia inermis

Účinky: Posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy, zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov, zamedzuje prílišnému masteniu vlasovej pokožky, predchádza tvorbe lupín a zápalom vlasovej pokožky, zamedzuje nadmernému vypadávaniu a rednutiu vlasov, zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov, chráni pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, spevňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov, prinavracia vlasom pevnosť, pružnosť, objem a lesk.

Použitie: Do misky si pripravíme od 50g cassie pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.  Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.  Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov cassie. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :) Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

Tip: Pri svetlých a chemicky farbených vlasoch môžete zalievať prášok výluhom z harmančeka, ktorý má prirodzene zosvetľujúce účinky.

Čítať ďalej
Detaily produktu
4049

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
India
Váha/gramáž/objem
100g
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa