Konjacová špongia Happy Skin, rôzne druhy

Prírodná špongia na čistenie tváre, rôzne druhy špongií podľa typu pleti celý popis produktu

Cena s DPH5,87 €

-15%

6,90 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu
Popis: Jednoduché a účinné prírodné hĺbkové čistenie pleti ráno a večer. Jemne pílinguje a masíruje pleť, čím stimuluje krvný obeh a rast nových buniek. Výrazne prispieva k regenerácii pokožky. Po použití je pleť veľmi čistá a príjemne svieža.
3 účinky v jednej špongii:
Masáž a píling: Jemne masíruje, odstraňuje odumreté kožné bunky, zlepšuje krvný obeh, pokožku chráni a vyživuje.
Hĺbkové čistenie: Mäkký povrch špongie dokáže odstrániť nečistoty s pórov a tým predchádzať vzniku akné.
Hydratácia: Vytvorenie tenkej vrstvy pomáha udržať pokožku vlhšiu.
 
Koľko krát môžete špongiu použiť?
Konjac špongia je vhodná približne na 60 použití. Čiže buď sa používa mesiac 2 x denne alebo dva mesiace s použitím raz denne.
 
Použitie: Je vhodná pre tvár aj telo. Extra jemnú štruktúru tvoria rastlinné vlákna „Glukomanán“. Účinne pílinguje pleť a prečisťuje póry. Denné používanie obnovuje jas a jemnosť pleti.  Pred použitím vždy opláchnite čistou vodou. S navlhčenou špongiou masírujte pokožku krúživým pohybom minimálne 2 minúty, pričom môžete použiť aj prostriedky na čistenie tváre (mydlo, pleťová voda). Po použití špongiu dôkladne prepláchnite a vytlačte z nej prebytočnú vodu. Následne zaveste na dobre vetrané miesto aby špongia uschla (nenechávajte v sprche).
 
Zloženie: Konjac špongia je 100% prírodný výrobok, vyrobený z fermentovaných konjac vlákien, nedráždi pokožku, je vhodná aj na citlivú pleť. Neobsahuje konzervačné látky ani umelé farbivá, biologicky je produkt rozložiteľný a tým šetrný k životnému prostrediu.Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1ks

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu