Bezfarebný zábal na vlasy henna

bezfarebny-zabal-na-vlasy-henna

NJD Cosmetics

4049

Liečivá a regeneračná sily pre vaše vlasy. Posilní vlasy jemné a lámavé, podporí rast nových vlasov a dodá im lesk a objem celý popis produktu

Cena s DPH6,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tonovacích účinkov, vhodný pre sveltohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými vlasovými farbivami ako henna, indigo, orech alebo marena. Pravidelným a častým používaním tohto zábalu na vlasy sa hlbkovo regenerujú vlasy i vlasová pokožka.

Zloženie/Ingredients: Cassia italica, Lawsonia inermis

Účinky: Posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy, zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov, zamedzuje prílišnému masteniu vlasovej pokožky, predchádza tvorbe lupín a zápalom vlasovej pokožky, zamedzuje nadmernému vypadávaniu a rednutiu vlasov, zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov, chráni pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, spevňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov, prinavracia vlasom pevnosť, pružnosť, objem a lesk.

Použitie: Do misky si pripravíme od 50g cassie pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.  Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.  Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov cassie. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :) Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

Tip: Pri svetlých a chemicky farbených vlasoch môžete zalievať prášok výluhom z harmančeka, ktorý má prirodzene zosvetľujúce účinky.
Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem100g
Krajina pôvoduIndia
Skladovaniev suchu

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu