Zelená káva Pure Way

Zelená káva Pure way

5783

Zmes mletej zelenej a praženej kávy robí z tejto kávy úžasný zážitok pre všetkých kávomilov celý popis produktu

Cena s DPH12,20 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Ideálny produkt na redukciu hmotnosti a pre tých, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Zelená Káva obsahuje kyselinu chlorogénovú, ktorá znižuje vstrebávanie cukrov v krvi a spomaľuje stárnutie buniek.Je oveľa šetrnejšia k zažívaciemu traktu.

Jedinečná zmes mletej zelenej a praženej kávy, ktortá chutí ako ozajstná káva. 50% zelenej kávy najkvalitnejšej odrody arabica dodá zmesi antioxidanty a kyselinu chlorogénovú, ktorá napomáha k zníženiu telesnej hmotnosti a spomaľuje starnutie buniek. 50% praženej najkvalitnejšej odrody arabica dodá tejto zmesi lahodnú chuť kávy. Kávu môžeme pripraviť tak ako bežnú mletú kávu. Zelená káva dokáže eliminovať kyslosť odrody arabica a tak sa v zmesi nachádza 100% odrody arabica. Chuť je vyvážená a právom je považovaná za najchutnejšiu zelenú kávu. Pripravujeme ju presne ako ľubovolnú mletú kávu, môžete ju zaliať ako tureckú kávu, alebo použiť do kávovarov.

Zloženie: 50% zelená, špeciálne upravená praná arabica, 50% pražená praná arabica

Dávkovanie: Doporučená dávaka 7g na 1 kávu, pripravujeme rovnako ako bežnú mletú kávu. Piť pred jedlom, najlepšie ráno nalačno, alebo hodinu pred hlavným jedlom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem200g
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu