Aromaterapeutická zmes na posilnenie zmyslov a ukotvenie

aromaterapeuticka-zmes-na-posilnenie-zmyslov-ukotvenie

Hanna Mária Therapy

5846

Aromaterapeutický rozprašovací olej na posilnenie vnímania vlastnej hodnoty a na osobný rast celý popis produktu

Cena s DPH12,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 12 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 12 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,36 €.


Celý popis produktu

Popis: Kolekcia živlovej aromaterapie je postavená tak, aby posilňovala základné elementárne hodnoty životnej energie, ktorú v sebe nosíme. Má vynikajúcu terapeutickú hodnotu. Je zostavená z esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak aby zo seba vydali svetlo, silu, jemnosť, kľud a harmóniu a aby posilnili našu životnú silu.

Zmes ZEM má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce ukľudňujúce účinky. Posilňuje vlastnú hodnotu človeka, jeho osobný rast, vnímanie životných zmien a ukotvenie. Éterické oleje v živle ZEM dodávajú tvorivú energiu, vyživujúcu silu a rozvážnosť ku konaniu.

Zem ochraňuje, poskytuje základ a stabilitu pre život. Všetky pevné časti v tele – kosti a zuby majú prevahu Zeme. Zem je chápaná a uctievaná ako veľká Matka, univerzálna rodička, živiteľka, ako nositeľka nevyčerpateľnej tvorivosti a výživy. Je to tkanivo života a pokiaľ naša planéta zomrie, zomrieme s ňou. Zem je prvok odvodený, pasívny. Je všetko, čo súvisí s hmotou – práca, peniaze, starosti, zmeny, rast, možnosti.

Symbol v rastlinnej ríši: koreň / Energia: pasívna/dcéra.

Psychická funkcia: intuícia, voľa, vedomie.

Pozitívne aspekty: odvaha, sebavedomie, vášeň, kreativita / Negatívne aspekty: podráždenosť, prchkosť, bezohľadnosť.

Dávkovanie a použitie: Aromaterapeutickú zmes použite na osvieženie vášho domáceho priestoru - nastriekajte si ju do miestnosti, alebo používajte ako osobný parfém

Ingredients/INCI: Esenciálne oleje použité v kompozícii: klinček (Syzygium aromaticum), bergamot (Citrus bergamia), škorica (Cinnamommum zeylanicum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis)

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu