Aromaterapeutická zmes na posilnenie života v nás

5844

Aromaterapeutický rozprašovací olej na vyváženie energií a posilnenie vesmíru v nás celý popis produktu

Cena s DPH11,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis:Kolekcia živlovej aromaterapie je postavená tak, aby posilňovala základné elementárne hodnoty životnej energie, ktorú v sebe nosíme. Má vynikajúcu terapeutickú hodnotu. Je zostavená z esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak aby zo seba vydali svetlo, silu, jemnosť, kľud a harmoniu a aby posilnili našu životnú silu.

Zmes ÉTER obsahuje všetky hodnoty éterických kompozícií štyroch živlov. Pojednáva o stredobode v nás ako súčasti múdreho vesmíru. Energie sú vyvážené, obsahujú hodnoty aktívne aj pasívne, mužský aj ženský princíp.

Éter (Akáša) je najjemnejší priestor pralátka,čo prechádza cez všetko. Všetky ostatné živly vznikli až z neho. Je nositeľom myšlienky. Nedá sa hromadiť v tele ani nikde inde. Je to všeobsahujúca energia, z ktorej pocháza všetok vesmírny pohyb.

Symbol v rastlinnej ríši: semeno / Energie: Všetko obsiahnuté/rodina

Základná vlastnosť ducha: svedomie

Psychická funkcia: život , Aspekty: prejavené aj neprejavené / akáša, všetko je v nás.

Psychická podpora: láska, ticho, neprejavené aj prejavené, život.

Dávkovanie a použitie: Aromaterapeutickú zmes použite na osvieženie vášho domáceho priestoru - nastriekajte si ju do miestnosti, alebo používajte ako osobný parfém

Ingredients/INCI: Esenciálne oleje použité v kompozícii: mandarinka (Citrus reticulata), lemongras (Cymbopogon angustifolia), céder (Cedrus atlantica), pomaranč (Citrus sinensis), citrón (Citrus limon), kadidlo ((Bursera sacra), limetka (Citrus aurantifolia), eucalyptus (Eucalyptus globulus), bergamot ( Citrus bergamia), škorica (Cinnamommum zeylanicum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis)

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu