Aromaterapeutická zmes na očistu mysle

Aromaterapeutická zmes na posilnenie života v nás

Hanna Mária Therapy

5845

Aromaterapeutický rozprašovací olej na posilnenie komunikácie, vývoja a na prúdenie očistenej energie celý popis produktu

Cena s DPH12,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Kolekcia živlovej aromaterapie je postavená tak, aby posilňovala základné elementárne hodnoty životnej energie, ktorú v sebe nosíme. Má vynikajúcu terapeutickú hodnotu. Je zostavená z esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak aby zo seba vydali svetlo, silu, jemnosť, kľud a harmoniu a aby posilnili našu životnú silu.

Zmes Vzduch má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce stimulačné účinky. Posilňuje komunikáciu, vývoj a pohyb vpred. Éterické oleje v živle VZDUCHU dodávajú do priestoru novú očistnú energiu, podporujú nové myšlienky a inteligenciu.

Vzduch – váta obsahuje kyslík, ktorý je dôležitý pre život. Vietor - pohyb vzduchu - ovplyvňuje pohyb. Vzduch je prvok odvodený, aktívny. Je symbolom všetkého, čo súvisí s myslením, vývojom, pohybom, postojom. Ukazuje vnútorné chyby a zmätky. Vzduch je chápaný ako vesmírny dych života. Je nepostihnuteľným poslom bohov. Veterný vír, podobne ako život a duša, obsahuje vzostupné a zostupné prúdy. Svojim prvým nádychom prichádza duša na tento svet a svojim posledným výdychom na tomto svete odchádzajú duše.

Symbol v rostlinnej ríší: list

Energie: AKTIVNA/SYN

Psychická funkcia: očista, myseľ, rozum, intelekt, komunikácia, pohyb

Pozitivne aspekty: veselosť, komunikatívnosť, inteligencia / Negativne aspekty: zádumčivosť, ľahkovážnosť, ohováranie, chlad. 

Dávkovanie a použitie: Aromaterapeutickú zmes použite na osvieženie vášho domáceho priestoru - nastriekajte si ju do miestnosti, alebo používajte ako osobný parfém

Ingredients/INCI: Esenciálne oleje použité v kompozícii: kadidlo (v Bursera sacra), limetka (Citrus aurantifolia), šalvia muškátová (Salvia Sclarea), eucalyptus (Eucalyptus globulus)

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu