Aromasprej 1. čakra - intímna atmosféra, Hanna Maria

Aromasprej 1. čakra - intímna atmosféra, Hanna Maria

Hanna Mária Therapy

5726

Aromaterapeutický sprej na posilnenie ženstva, pocitu pohody, kreativity a sexuálneho sebavedomia celý popis produktu

Cena s DPH12,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Zázračná a účinná aromaterapia od Hanna Maria prináša spreje pre rôzne životné udalosti. Tento je zameraný na harmonizáciu prvej čakry.

Túto vôňu používajú najmä ženy ako svoj osobný parfém, ktorý ich naplňuje ženstvom. Výborný do spální a tiež pre zlepšenie uvedomenia si samého seba. Oleje obsiahnuté v tejto zmesi vďaka svojmu zloženiu a účinkom navodzujú pocit pohody, kľudu, radosti, mieru a príjemného rozpoloženia.

Zmes je určená pre slávnostnejšie príležitosti a pohodovú atmosféru.Dodáva pocit stability, kreativity, podporuje prebudenie skrytých síl a tvorivých schopností. Éterické oleje priaznivo podporujú harmonizáciu prvej čakry.

Psychická podpora zmesi:

sebauvedomenie

Použitie: Éterické oleje v rozprašovači je možné použiť ľahko a rýchlo v domácnosti, kancelárii, aute i na cestách. Verný pomocník pri nepríjemných psychických i fyzických ťažkostiach, stačí vnímať príjemnú vôňu. Je možné použiť na vankúš pred oddychom i ako osobný parfém pri aplikácii na odev. Výrazne dopĺňa chýbajúcu energiu, odstraňuje nepríjemné pachy a predchádzajúce negatívne energetické stopy. Alkohol Denat stabilizuje vôňu a pri vdýchnutí vône veľmi rýchlo a účinne rozvádza energiu do krvného obehu. Nezanecháva stopy na odeve.

Zloženie: Oleje obsiahnuté v tejto zmesi: pačuli, pomaranč, ruža, geranium

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.