Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Hygienické intímky Anion DUO PACK Biointimo

Každodenná ochrana a pomoc pri liečení mykóz, výtokov a infekcií vo vašich citlivých partiách

Čítať ďalej
4,51 € (s DPH)
*
Kód:
3033
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Vedeli ste, že až 75 % žien aspoň raz za život postihne vaginálna mykóza a 50 % z nich túto chorobu máva opakovane?
Pýtate sa, či je možné odstrániť nepríjemné príznaky tohto ochorenia?

Áno, pravideleným používaním aniónových intímiek Biointimo je možné dosiahnuť zmiernenie nepríjemných príznakov v podobe svrbenia, zápachu prípadne pálenia pri močení. Aniónové intímky Biointimo sú súčasne ideálne pre zabezpečenie čistoty, pohodlia a ochrany pri výtokoch, alebo pri končiacej menštruácii.

Aniónové intímne vložky Biointimo predstavujú prírodný spôsob liečenia a zároveň sú šetrné k prírode. Anionové ložky Biointimo sú z čistej bavlny, neobsahujú žiadne syntetické zložky, nie sú bielené chlórom, nie sú parfumované, perfektne "dýchajú". Na lepiace pásiky na spodnej vrstve vložky sa používa potravinárske lepidlo.

Majú  výbornú absorpčnú schopnosť, denná verzia okolo 100 ml, nočná 150 ml. Vstrebaná tekutina sa mení na gél, takže vložky nepretečú. Obsahujú totiž absorbent na báze kukuričného polyméru, čisto prírodného produktu. Sú vysoko ekologické a ľahko odbúrateľné.

Vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti je ich spotreba výrazne nižšia, ako pri bežných vložkách. Antibakteriálne pôsobenie kyslíkových aniónov zabezpečuje, že baktérie sa nemnožia a teda tekutinu nerozkladajú. Preto aj bez akejkoľvek parfumácie eliminujú nežiaduci zápach.

Unikátne prednosti aniónových vložiek v porovnaní s ostatnými produktmi na trhu: - aktívne antibakteriálne a protizápalové pôsobenie vďaka aniónovej vrstve - predĺžený čas bezpečného použitia, udržujú antibakteriálne pôsobenie až 20 hodín - sterilné a hermeticky uzavreté balenie - ultra vysoká savosť a šetrnosť - sú priedušné a vždy suché - sú 100% ekologicky odbúrateľné, všetky použité zložky sa prirodzeným spôsobom rozkladajú a nezaťažujú životné prostredie.

Zloženie: Balenie obsahuje 40 ks bavlnených intímiek s aniónovým pásikom na každodenné použitie, ktorých dĺžka je 15,5 cm a hrúbka 0,6mm. Aniónové intímky Biointimo zaisťujú pohodlie, sviežosť a ochranu zdravia. Chránia pred infekciami a nepríjemnými zápachmi. Anióny - výskyt: v blízkosti vodopádov 1 000 000 /cm3 v horách, pri mori 2 000 – 5 000 /cm3 v lese 2 000 – 3 000 /cm3 na lúkach 1 000 /cm3 v mestách, obytných plochách 100 – 200 /cm3 v kanceláriách 40 – 60 /cm3  

Použitie: vhodné na každodenné použitie

Čítať ďalej
Detaily produktu
3033

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Nemecko
Váha/gramáž/objem
40 ks
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
12 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa