Hygienické intímky Anion Aunity

Anionové hygienické intímky Anion

Shen Zhen Winalite Technology

3033

Každodenná ochrana a pomoc pri liečení mykóz, výtokov a infekcií vo vašich citlivých partiách celý popis produktu

Cena s DPH6,69 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 6 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 6 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,18 €.


Celý popis produktu

Popis: Vedeli ste, že až 75 % žien aspoň raz za život postihne vaginálna mykóza a 50 % z nich túto chorobu máva opakovane? Pýtate sa, či je možné odstrániť nepríjemné príznaky tohto ochorenia? Áno, pravideleným používaním aniónových intímiek Aunity je možné dosiahnuť zmiernenie nepríjemných príznakov v podobe svrbenia, zápachu prípadne pálenia pri močení. Aniónové intímky Aunity sú súčasne ideálne pre zabezpečenie čistoty, pohodlia a ochrany pri výtokoch, alebo pri končiacej menštruácii. Aniónové intímne vložky Aunity predstavujú prírodný spôsob liečenia a zároveň sú šetrné k prírode. Anionové ložky Aunity  sú z čistej bavlny, neobsahujú žiadne syntetické zložky, nie sú bielené chlórom , nie sú parfumované, perfektne "dýchajú". Na lepiace pásiky na spodnej vrstve vložky sa používa potravinárske lepidlo. Majú  výbornú absorpčnú schopnosť, denná verzia okolo 100 ml, nočná 150 ml. Vstrebaná tekutina sa mení na gél, takže vložky nepretečú. Obsahujú totiž absorbent na báze kukuričného polyméru, čisto prírodného produktu. Sú vysoko ekologické a ľahko odbúrateľné. Vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti je ich spotreba výrazne nižšia, ako pri bežných vložkách. Antibakteriálne pôsobenie kyslíkových aniónov zabezpečuje, že baktérie sa nemnožia a teda tekutinu nerozkladajú. Preto aj bez akejkoľvek parfumácie eliminujú nežiaduci zápach. Unikátne prednosti aniónových vložiek v porovnaní s ostatnými produktmi na trhu: - aktívne antibakteriálne a protizápalové pôsobenie vďaka aniónovej vrstve - predĺžený čas bezpečného použitia, udržujú antibakteriálne pôsobenie až 20 hodín - sterilné a hermeticky uzavreté balenie - ultra vysoká savosť a šetrnosť - sú priedušné a vždy suché - sú 100% ekologicky odbúrateľné, všetky použité zložky sa prirodzeným spôsobom rozkladajú a nezaťažujú životné prostredie.

Zloženie: Balenie obsahuje 30 ks bavlnených intímiek s aniónovým pásikom na každodenné použitie, ktorých dĺžka je 15,5 cm a hrúbka 0,6mm. Aniónové intímky Aunity zaisťujú pohodlie, sviežosť a ochranu zdravia. Chránia pred infekciami a nepríjemnými zápachmi. Anióny - výskyt: v blízkosti vodopádov 1 000 000 /cm3 v horách, pri mori 2 000 – 5 000 /cm3 v lese 2 000 – 3 000 /cm3 na lúkach 1 000 /cm3 v mestách, obytných plochách 100 – 200 /cm3 v kanceláriách 40 – 60 /cm3  

Použitie: vhodné na každodenné použitieParametre tovaru
Váha/gramáž/objem30 ks
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduNemecko

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu