Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Farba a kúra na vlasy Henna - medená 1kg

Prírodná farba na jemné zafarbenie vlasov a zvýraznenie prirodzenej farby

Čítať ďalej
24,65 € (s DPH)
*
Kód:
4691
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Prírodný kozmetický prípravok na vlasy bez pridávania chemických látok s vyživujúcim a farbiacim účinkom. Henna sa používa už od doby bronzovej na farbenie vlasov, nechtov, kože (vrátane body art paintingu), hodvábu alebo vlny. V niektorých častiach sveta je tradične používaná počas rôznych slávností. Používanie henny sa teší znova veľkej obľube po celom svete, vďaka zlepšeniu pestovania a spracovania tejto rastliny.

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku produkujúcu červené farbivo. Lístky a semiačka tejto rastlinu majú ozdravné účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami.   Henna dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky bez toho, že by obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva.

Upozornenie: Prírodná henna farbí vlas vždy len do medenných odtieňov v závislosti od jej pigmentácie. Naopak henny, ktoré farbia inak ako do medena, už nie sú čisté henny, ale henny s prídavkom farbiva. Ak Vám medený odlesk vyhovuje, vždy je lepšie použiť práve čistú hennu, nakoľko pri nej si môžete byť istý maximálnymi ozdravujúcimi a vyživovacími účinkami pre vlasy ako aj pokožku hlavy.

Zloženie/Ingredients: Lawsonia Inermis sušená drvená

Návod na použitie: 1. Henový prášok zalejeme vodou 60°C teplou a riadne zamiešame. 2. Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou fóliou a uterákom. 3. Prípravok necháme pôsobiť 3 hodiny a dlhšie. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodárnych účinkov Henny. 4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

Tipy a triky: Niekto si do hennového zábalu pridáva škoricu, vanilku alebo klinček (pre spríjemnenie arómy); olivový olej alebo žĺtko (pre lepšie rozčesanie a lesk); citrón (pre zosvetlenie) atď.

UPOZORNENIE: Nepoužívať na farbenie rias - nepoužívať v kombinácii s chemickými prípravkami -  henna môže zafarbiť aj oblečenie.

Čítať ďalej
Detaily produktu
4691

Doplňujúce údaje

Krajina pôvodu
India
Váha/gramáž/objem
1kg
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa