Prírodná farba na vlasy Henna a 3xIndigo (tmavohnedá)

Prírodná farba na vlasy Henna & 3xIndigo

Indian Natural

7727

Tmavohnedá prírodná farba na vlasy. Zafarbí vlasy v tmavo hnedých čokoládových odtieňoch celý popis produktu

Cena s DPH7,83 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 7 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 7 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,21 €.


Celý popis produktu

Popis: Zmes medenej farby blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú svojim vlasom dopriať prírodnú kúru a preferujú tmavšie prírodné odtiene hnedej farby.

Henna sa používa už od doby bronzovej na farbenie vlasov, nechtov, kože (vrátane body art paintingu), hodvábu alebo vlny. V niektorých častiach sveta je tradične používaná počas rôznych slávností. Používanie henny sa teší znova veľkej obľube po celom svete, vďaka zlepšeniu pestovania a spracovania tejto rastliny.  

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku produkujúcu červené farbivo. Lístky a semiačka tejto rastliny majú ozdravné účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami. Henna dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky bez toho, že by obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva. Prírodný kozmetický prípravok na vlasy bez pridávania chemických látok s vyživujúcim a farbiacim účinkom. Certifikovaná. Táto henna prešla kontrolou štátneho zdravotného ústavu a disponuje náležitými certifikátmi.

Zloženie: jemne mleté lístky indiga (Indigofera tinctoria) a henny (Lawsonia inermis)

Návod na použitie:

  1. Obsah zalejte 50°C teplou vodou a riadne zamiešajte. Pri krátkych vlasoch použite caa 50g, pri dlhých cca 100g.
  2. Vytvorenú kašu naneste na vlasy, ktoré potom prikryte igelitovou fóliou a uterákom. 
  3. Nechajte pôsobiť minimálne 60 minút. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných a farbiacich účinkov.
  4. Pri šedivých vlasoch nechajte pôsobiť aspoň 120 minút. V prípade neúplného prekrytia šedín, odporúčame hennu s indigom aplikovať na šediny ešte raz.  
  5. Následne vlasy umyte a ošetrite bežným postupom.

Upozornenie: Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa nedoporúča používať šampóny, tužidlá a spreje so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Medzi chemickým farbením a aplikáciou henny a indiga odporúčame dodržiavať minimálny rozostup 4 týždne.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem200g
Krajina pôvoduIndia

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili