Prášková farba na vlasy henna medená

praskova-farba-na-vlasy-henna-medena

Indian Natural

3997

Prírodná farba na vlasy henna v práškovej forme celý popis produktu

Cena s DPH5,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Vhodná pre blond až čierne vlasy. Práškové henny sa odporúčajú na farbenie s dlhodobejším efektom. Henna vlasy povzbudí, ochráni pred vonkajšími vplyvmi, pôsobí na vlasy ako balzam, dodá lesk a originálny odtieň, vlasy sú po nanesení henny hodvábne. Pri nanášaní a zarábaní práškovej henny môžete experimentovať - pre svetlejší odtieň dodať do zmesi citrónovú šťavu, pre červenší odtieň mletú papriku a pre tmavší odtieň čierny čaj, alebo môžete kombinovať viaceré práškové henny pre dosiahnutie želaného efektu. Henna nemení natrvalo prirodzenú farbu vlasov a nedokáže vlasy ani zosvetlovať, keďže ide o čisto prírodný produkt. Vhodná na šedivé vlasy.

Zloženie/Ingredients: 100% Lawsonia inermis

Použitie: Do misky si pripravíme od 50g henny pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.
Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.
Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodarných účinkov henny. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)
Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

UPOZORNENIE: Pred použitím Henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny a kondicionéry so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Vlasy by mali byť čisté a bez zvyškov fixačných tužidiel a sprejov.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem100g
Krajina pôvoduIndia
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Moja prvá henna
28.10.2016

S touto hennou som začínala asi pred rokom. Som s ňou spokojná a občas sa k nej vrátim, ale radšej mám hennu od Indian Natural. Odtieň sa mi pri nej zdá výraznejší. Inak sú obe veľmi jemno zomleté a dobre sa s nimi narába.

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili