Levanduľová zmes prvej pomoci v spreji

Levanduľová zmes prvej pomoci v spreji

Hanna Mária Therapy

3044

Jedna z najkrajších a najúčinnejších vôní v aromaterapii. Má všestranné použitie celý popis produktu

Cena s DPH11,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 11 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 11 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,33 €.


Celý popis produktu

Popis: Má skvelé účinky nielen na fyzické telo, ale aj na psychiku. Najdôležitejšiu zložku tvoria obe levandule -  pravá a planá. Tieto éterické oleje sa vynikajúco  dopĺňajú. Pridaný olej z čajovníka doľaďuje zmes do dokonalosti. Využiteľnosť tejto zmesi je neuveriteľne široká.

Tipy na použitie: - poranenie a popáleniny - kašeľ, nachladnutie, katar, zápal dutín, chrípka - bolesti hlavy - kožné problémy ako akné, drobné jazvy, ekzém - svalové bolesti, ischias, artritida - hmyz, vši, bodnutie hmyzom - chrípkové ochorenia, nachladnutie, detské infekčné choroby - opary, bradavice, akné u dospievajúcich, menštruačné akné - plesňové ochorenia - predoperačné posilnenie organizmu - zapareniny a výtoky Viac sa dozviete v príbalovom letáku. Levanduľový éterický olej, ktorý Vám ponúkame v zmesi s čajovníkom, je prvotriednej liekopisnej kvality pôvodom z Francúzska a jeho latinský názov je Lavandula ofi cinalis alebo  angustifolia či vera. Všetky tieto názvy pomenovávajú levanduľu obyčajnú, teda lekársku. Je to levanduľa s najušľachtilejšou vôňou a je pravdepodobne najobľúbenejšia a  najpoužívanejšia v celej aromaterapii. V tejto zmesi je tzv. Lavandin - divoká levanduľa, ktorá skvelo dopĺňa účinky levandule pravej. Čajovník, ktorý dopĺňa účinky týchto dvoch rastlín  pochádza z Austrálie a patrí mu veľká poklona, pretože medzi ostatnými olejmi s antiinfekčnými účinkami má len veľmi málo konkurentov. Levanduľa je synonymom kľudnej vytrvalosti a jednoduchého sebavyjadrenia. Levanduľová vôňa je jednou z najkrajších vôní, s ktorými sa môžete stretnúť. Koncentrovaná vôňa z plátkov rastliny je jedinečným aromatikom prejavovaným touto rastlinou.  

Zloženie: 100% prírodné éterické oleje z rastlín: - LEVANDUĽA LIEKOPISNEJ KVALITY (Lavandula oficinalis) - LAVANDÍN (Lavandula hybrida) - TEA TREE (Melaleuca alternifolia)

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem25ml
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduRusko

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu