Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Levanduľová zmes prvej pomoci v spreji

Jedna z najkrajších a najúčinnejších vôní v aromaterapii. Má všestranné použitie

Čítať ďalej
9,49 € (s DPH)
*
Kód:
3044
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Posledné kusy v sklade
Popis

Má skvelé účinky nielen na fyzické telo, ale aj na psychiku. Najdôležitejšiu zložku tvoria obe levandule -  pravá a planá. Tieto éterické oleje sa vynikajúco  dopĺňajú. Pridaný olej z čajovníka doľaďuje zmes do dokonalosti. Využiteľnosť tejto zmesi je neuveriteľne široká.

Tipy na použitie: - poranenie a popáleniny - kašeľ, nachladnutie, katar, zápal dutín, chrípka - bolesti hlavy - kožné problémy ako akné, drobné jazvy, ekzém - svalové bolesti, ischias, artritida - hmyz, vši, bodnutie hmyzom - chrípkové ochorenia, nachladnutie, detské infekčné choroby - opary, bradavice, akné u dospievajúcich, menštruačné akné - plesňové ochorenia - predoperačné posilnenie organizmu - zapareniny a výtoky Viac sa dozviete v príbalovom letáku. Levanduľový éterický olej, ktorý Vám ponúkame v zmesi s čajovníkom, je prvotriednej liekopisnej kvality pôvodom z Francúzska a jeho latinský názov je Lavandula ofi cinalis alebo  angustifolia či vera. Všetky tieto názvy pomenovávajú levanduľu obyčajnú, teda lekársku. Je to levanduľa s najušľachtilejšou vôňou a je pravdepodobne najobľúbenejšia a  najpoužívanejšia v celej aromaterapii. V tejto zmesi je tzv. Lavandin - divoká levanduľa, ktorá skvelo dopĺňa účinky levandule pravej. Čajovník, ktorý dopĺňa účinky týchto dvoch rastlín  pochádza z Austrálie a patrí mu veľká poklona, pretože medzi ostatnými olejmi s antiinfekčnými účinkami má len veľmi málo konkurentov. Levanduľa je synonymom kľudnej vytrvalosti a jednoduchého sebavyjadrenia. Levanduľová vôňa je jednou z najkrajších vôní, s ktorými sa môžete stretnúť. Koncentrovaná vôňa z plátkov rastliny je jedinečným aromatikom prejavovaným touto rastlinou.  

Zloženie: 100% prírodné éterické oleje z rastlín: - LEVANDUĽA LIEKOPISNEJ KVALITY (Lavandula oficinalis) - LAVANDÍN (Lavandula hybrida) - TEA TREE (Melaleuca alternifolia)

Čítať ďalej
Detaily produktu
3044

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Rusko
Váha/gramáž/objem
25ml
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:
Odporúčané články

Poznávame bylinky - levanduľa

12 89525 2018-07-18
Obľúbené
Táto nenáročná rastlinka, ktorá sa udomácnila už hádam v každej záhrade je nielen opojná vôňou, ale aj bohatá využitím.
Čítať ďalej

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa