Max – univerzálny čistič a odstraňovač pachov pre chovateľov

Akcia Max – univerzálny čistič a odstraňovač pachov pre chovateľov

Tierra verde

5625

Ekologický prípravok na čistenie pre majiteľov zvierat. Veľmi vhodný na pohlcovanie pachov celý popis produktu

Cena s DPH6,03 €

-10%

6,70 € s DPH

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Čistiaci a dezodoračný prostriedok s ekologickým zložením s veľmi širokými možnosťami uplatnenia v chovoch drobných domácich zvierat ako sú mačky, psy, fretky, myši, morčatá, potkany a ďalšie. Veľkou prednosťou Maxa je silná schopnosť pohlcovať pachy. Čistič MAX sa skladá len z jedlej sódy, takže je úplne zdravotne nezávadný. Viac na www.catzdogz.cz. Patrónom výrobku je mačací šampión Jeremy-Oliver Shoemaker: www.jeremy-oliver.cz.

Zloženie/Ingredients: > 30% hydrogénuhličitan sodný.

Použitie: Likvidácia drobných "nehôd" (moč, zvratky, riedke výkaly). Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov a toaliet. Čistenie zvieracích kief, misiek na krmivo a vodu, hračiek. "Suchý šampón" pre psy. Umývanie silne znečistených rúk. Osviežovač vzduchu. Odstránenie pachov z chovateľskej výbavy. Čistenie mopov a upratovacích handier. Odstránenie pachov z kobercov a čalúnenia v domácnosti so zvieratami. Pomocník pri praní a namáčanie textilu pred praním.

Podrobný návod: PRANIE Pridajte pol hrnčeka sódy do pracieho kúpeľa - zvýšená zásaditosť pracieho roztoku prispieva k lepšiemu rozpúšťaniu nečistôt a tukov, odstraňuje pachy. Namáčanie textilu pred praním - namáčanie je veľmi efektívny a zároveň úsporný spôsob ako zvýšiť účinnosť prania silne znečisteného textilu. Namáčací kúpeľ vytvoríte zmiešaním pol hrnčeka sódy na 2 litre vody. Zamedzí sa tým tvorbe a šíreniu pachov. Roztok má tiež mierne dezinfekčný účinok. Prevencia zatuchnutej práčky - pred zavretím do prázdnej práčky nasypte trochu sódy. Pohltí vznikajúce pachy a vlhkosť.

UPRATOVANIE / ČISTENIE Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov - poprášte suchý pelech sódou, počkajte cca 15 minút a prebytočný prášok vysajte alebo vyklepte. Čistenie zvieracích kief - namočte kefu do roztoku teplej vody s 1-2 lyžičkami sódy a nechajte odmočiť. Sóda odstráni pach a rozpustí tuky zo zvieracej srsti. Čistenie psích obojkov - mastné psie obojky vydrhnete pastou získanú zmiešaním sódy s trochou vody. Nylonové obojky možné namočiť do roztoku cca 1 l teplej vody s lyžicou sódy. Čistenie misiek na krmivo a vodu - nasypte lyžicu sódy do misky, vydrhnite vlhkou hubkou. Prevencia pachov z mačacích toaliet alebo klietok hlodavcov - pri výmene podstielky nasypte na dno toalety alebo klietky vrstvu sódy a dosypte podstielkou. Po vyčistení je možné stelivo opäť presypať sódou. Čistenie a dezodorizácia zvieracích hračiek - zmiešajte 4 lyžice sódy v litri vody a umývateľné hračky umyte. Textilné hračky poprášte sódou a po 15 minútach vykefujte. Čistenie a dezodorizácia textilu - zasypte textil sódou, nechajte pôsobiť 10-15 minút a vysajte alebo vyklepte. "Suchý šampón" pre psy k odstráneniu nepríjemného pachu a nečistôt - posypte psiu srsť sódou, dôkladne votrite do srsti a vykefujte. Umývanie silne znečistených rúk - zmiešajte 3 diely sódy s 1 dielom vody a použite na vyčistenie a odstránenie pachov zo silne znečistených rúk. Pre zvýšenie účinnosti možné pridať pár kvapiek pomarančovej silice. Osviežovač vzduchu - nasypte sódu do misky, pokvapkajte obľúbenou silicou (ideálna je kombinácia levandule a pomaranča) a premiešajte. Chovateľské vybavenie - nasypte sódu všade tam, kde sa tvoria pachy. Čistenie mopov a upratovacích handier - znečistený mop alebo handru ponorte cez noc do vedra s teplou vodou s prídavkom niekoľkých lyžíc sódy a tea tree silice. Čistenie a odstránenie pachov z kobercov a čalúneného nábytku v domácnosti so zvieratami - práškom poprášte koberec alebo povrch a nechajte cca 30 minút pôsobiť. Potom povysávajte vysávačom.    Likvidácia drobných "nehôd" (moč, zvratky, riedke výkaly) - zasypte sódou tak, aby do seba sóda nasala všetku vlhkosť. Zamedzíte tým šíreniu pachu a uľahčíte následnú likvidáciu. Likvidácia pachu psieho moču - zasypte sódou miesto s nežiaducim pachom.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1kg
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu